2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی از اقوام خیلی نزدیک من پزشکه. میگه روزانه حدود ۵۰ نفر فقط از بیمارتسان اونا میمیرن از کروناگ‌برای تشییع جنازه اش هم حتی نمیذارن اقوامشون بیاد و جایی که اونا میخوان دفن نمیشه. نه نماز و نه غسل و کفن . 

به فکر جون عزیزاتون باشین‌ 

تامیک پربازدید فقط مادر شوهر خواهر شوهر 😁

و جاری تازگی ها زن داداش هم مد شده

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2740
بعضیا واقعا شعور ندارن و هنوز توی خیابون دنبال کارای بیهوده هستن. شاید با این کمپین ها و تکرارشون یه ...

گلم بعضی ها مجبورن برن بیرون کی خرج زندگیشون میده بعضی ها نون شبش نداره مطمئن باش اونی که داره اینقد جونش براش عزیزه که بیرون نره

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
گلم بعضی ها مجبورن برن بیرون کی خرج زندگیشون میده بعضی ها نون شبش نداره مطمئن باش اونی که داره اینقد ...

توی رستوران نون شب میدن مگه؟ والا من اقدسیه است خونه ام. فکر نمیکنم اینجا کسی محتاج نون شب باشه ولی توی خیابون غلغله ست . پاساژ پر آدمه. باشگاه نزدیکمون رو نبستن و میبینم چقدر واردش میشن. اینا واجبه آیا؟

اونی که نمیفهمه،نمیفهمه دیگه... بمیری عم نمیفهمه

چرا میفهمن ولی زمانی میفهمن که دیگه خیلی دیر شده وخدای نکرده پای عزیزشون وسط باشه .....

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
توی رستوران نون شب میدن مگه؟ والا من اقدسیه است خونه ام. فکر نمیکنم اینجا کسی محتاج نون شب باشه ولی ...

حالا بعضی ها هم بی خیالن وبیشترشون مجبورن،همسایه داریم مجرده کسی نداره هرروز از بیرون غذا میگیره چیکارکنه بنده خدا،من صاحب مغازه ام اومد دعوا راه انداخت کرایه ام بده منم اصلا مشتری نداشتم این ماه مجبورم برم مغازه فایده نکنم حداقل خرجم درمیارم

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات