2737
2739

سلام به همگی من الان ۳۸ هفته و ۴روزمه و وارد ۳۹ هفته شدم سوالم اینه شما طبق تاریخ پریودتون زایمان کردین یا ان تی؟طبیعی یا سز؟ چه هفته ای؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پریود. سز. هفته 41

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2738

هیچکدوم

زایمان اونوقتی اتفاق میفته که بچه خودش بخواد از شکم خارج بشه،این هفته ها فقط یه عدده

من ۴۱ هفته زایمان کردم ۱۵ روز بعد از تاریخ پری و سونوم!!

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
هیچکدوم زایمان اونوقتی اتفاق میفته که بچه خودش بخواد از شکم خارج بشه،این هفته ها فقط یه عدده من ۴۱ ...

یعنی ۴۱ هفته تمام شده بود؟

نزدیکای تموم شدنش بود

آخه میگن بارداری ۹ماه ۹روزه که میشه ۴۰ هفته ی تمام من نمیدونم‌ چه جوری پس بعضی دکترا تا اون موقع صبر میکنن آخه نمیگن خدای نکرده یه وقت واسه جنین اتفاقی بیوفته

آخه میگن بارداری ۹ماه ۹روزه که میشه ۴۰ هفته ی تمام من نمیدونم‌ چه جوری پس بعضی دکترا تا اون موقع صبر ...

اتفاقی نمیفته

جنین دقیقا همون اندازه که خدا براش روزی کرده تو بطن مادر میمونه

چیزی که باعث اتفاق افتادن برا جنین هست زدن سنتونز و عمل سزارین و این مزخرفاته

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2706