2737
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117484 بازدید | 1390 پست
سلام خسته نباشید . میخواستم بدونم بیماری lsa درمان داره ؟؟
اندازه یه سکه کوچیک یه ناحیه از پشت زیر گردن سفید شده و اطرافش حالت قرمزی داره. دکترا تشخیص دادن که بیماری lsaهستش و گفتن کاملا درمان و محو نمیشه
. یعنی واقعا درمانی نداره ؟
New life is beginning

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقای دکتر با سلام. من داروی بنزل پراکساید ٢.٥ درصد مارک neutrogena رو استفاده میکنم. تا زمان مصرف دچار جوش نمیشم ولی با قطعش دوباره جوش میزنم. هفته ای یک بار استفاده میکنن. ایا مصرف طولانی مدت این دارو مشکلی داره؟ تقریبا یک سال و نیمه که در حال مصرفم با تشکر
2742

سلام به همگی دو ستان من مشکل پوستی داشتم چند جا رفتم فقط دارو های اضافی و خرج اضافی اما بهم دکتر سلیمانی رو دوستم بهم معرفی کرد فکارش و تشخیصش عالیه ادرسشو میزارم براتون

خیابان ولی عصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک 61 ، واحد 1 ، ساختمان پزشکان خشایار

تلفن تماس : 88642413 – 09353538641 -09012222118

2740

سلام اقای دکتر 

اقای دکتر من پودر چاقی کراجنسینگ مصرف کردم بعدش خط فکم و روی لپم یعنی زیر گونم همش جوش شد و پریودیم نامنظم شده و عقب میوفته 

از کجا بفهمم این جوشا عوارض تغییرات هورمونی اون پودر است ؟ برای درمانش چیکار باید بکنم ؟ 

2706