2733
2739
عنوان

چرا واژنم تیرست انقد

294734 بازدید | 325 پست

سلام دوستان یه مشکلی دارم خیلیم افسردم کرده من پوستم سبزس بکینیم دیگه سیاهه سیاه تیرست کلا لبه هاشم بزرگه حالا مشکلم اینجاست نامزدم سفید پوست دوست داره و واژن با لبه هایه ریز و سفید چند باریم درباره واژنم ازم سوال کرده من گفتم از الان علاقه ای به گفتن مشخصات واژنم ندارم ترو خدا باز یه سری نیان بگن وای این سوالا چیه نکنه پسری وای زشته اینجا نپرس خداییش اصلا حالم خوب نیست ماهم با این اسیایی و شرقی بودنمون والا این مشکلو دارین برایه حلش چیکار کنم لابیا پلاستیو میدونم ولی میترسم هم هزینش هم اینکه نتیجه کار بد بشه و باعث بشه بی حس شم راجب روشن کردنش میدونید؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رنگ پوست خدادادیه کاریش نمیشه کرد

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
2740

به نظرم که رنگ اصلا مهم نیست 

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

والا منم سفید و بورم چن روز پیش ی خانمی ترکیب ابلیمو و ماست رو بهم پیشنهاد هنوز استفاده نکردم خودم ولی گفتن تاثیر داره

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

واسه خیلیا همینجوریه...

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706