2737
2739
عنوان

آزمایش خون و جواب مثبت تست cmv igg

| مشاهده متن کامل بحث + 193133 بازدید | 100 پست
خانومی مال منم مثل شما igg بالای پونصده' تروخدا بیاین بگین دکترتون چی گفت اونموقع? نی نی بعد از تولد ...

سلام خوبید؟

خواستم بپرسم شما بخاطر igg بالا چیکار کردید؟چون مال منم خیلی بالاس

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ببخش مزاحم شدم خواستم بپرسم هزینه آزمایش cmvچقده

سلام عزیزم خواهش میکنم

من اوایل سال ۹۷ آزمایش دادم حدود ۵۰۰ تومن آزاد میشد 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
2731
ممنون عزیزم .اطلاع نداری با بیمه چقد میشه

خواهش میکنم عزیزم ،با بیمه نیروهای مسلح ۲۵۰ تومان

شمامcmv خیلی بالاس؟

2740

خانم ها من قلبم داره وایمیسته.

Cmv igg 30 هست.بقیه منفی .یه دونه هم rubella igg مثبت.

تست دادم برا بارداری اقدام کنم.نباید باردار بشم یعنی؟؟؟؟؟؟

خدا منو بکشه چرا اخه.نوشته جنین احتمال کوری یا تاخیر رشد یا مشکلات دیگه کبد و کلیه زده.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ببخشیدمال شمادکترچی گفت برامن هم همین شده ازمایش

گفت اینگه igg مثبت و igm منفی یعنی بدنت مقاومه نسبت به این ویروس ها.قبلا این بیماری و گرفتی و بدنت تونسته مقاومت کنه.ولی اگه  igg منفی باشه یعنی بدنت ایمن نیست

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706