2733
2739
عنوان

کم حرفی

88 بازدید | 8 پست

سلام خانما من ۲۱سالمه تازه نامزد کردم من ی مشکلی دارم ک خیلی کم حرفم بانامزدم خوبم ولی خونه پدرش میرم خیلی کمحرفم ن ک اصن حرف نزنم خیلی کم چکارکنم بنظرتون یا چ کتابی مطالعه کنم کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعده 4 سال مثل شمام.

مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

خوبه که ، من ۱۵ ساله ازدواج کردم و کم حرفم ، اگه سوالی بپرسن جواب میدم و در غیر اینصورت ساکتم و از خودم راضی ام ، مادر شوهرمم خیلی دوستم داره و عاشق اخلاقمه میگه رویا با هیچ کسی و هیچ چیزی کاری نداره

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
مشکبم نامزدمه میگه ددیدارم ت باخونوادم بگو بخن کنی راحت باشی

منم دقیقا مثله تو بودم حتی خانوادشم اعتراض میکردن سعی کردم کم کم خودمو تغییر بدم خیلی تغییر نکردم امابهترشدم الان راضیم

2740