2737
2739

سلام

تاپیکم واسه آرامش بیشتر خودمو همه اونایی که مثل من منتظر استجابت دعاشونن

تکراریه و کلی تاپیک دیگه واسه دعا و نذر هست ولی لطفا بیاین اینجا هر دعا و نذری بلدین خصوصا نذر ( سفره نذری ، غذای نذری، لقمه نذری و هر نذری که بلدید) دعا و چله و ختم و نماز هایی که بلدید اینجا بگید .. خصوصا اونایی که مادربزرگا بلدن بهتون گفتن یا سینه به سینه نقل شده از قدیم

فقط لطفا از کاربرایی که پست میزارن حاجتشون چی بود نپرسید شاید معذب باشن حالا به هر دلیلی مثل خود من

اینکه اینجا بنویسین برام ارتباطی که اینجا باهاشون دارم خواهرا به دلم لیشتر میشینه تا بخوام تاپیکای گذشته رو بگردم یا لینک بزارین که مثلا برم بخونم.. دلم میخواد همینجا باهاتون در ارتباط باشم

با احترام از کاربرایی که به موضوع عنوان شده تاپیک اعتقاد ندارن خواهش میکنم اینجا پست نزارن البته بازم میگم محترمانه خواهش میکنم

لطفا هرکی هم براش ممکنه یه صلودت واسه حاجت دلم بفرسته😔

منتظر پیاماتونم نی نی سایتی های گل🌸

اشکانم یه جور عاشقتم که انگار این دنیا تنها همین یک مرد را دارد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

میگن سوره یس و دعای نادعلی و سوره حشر عالیه...خیلیا دیدم نتیجه گرفتن ولی خب من خودم به شخصه نگرفتم..

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

سلام عزیزم

من خودم از سه تا کار نتیجه گرفتم : 

۱. چهل روز خواندن دعای نادعلی

۲. چهل روز خواندن زیارت عاشورا

۳. چهاده هزار مرتبه « یا جواد الائمه ادرکنی »

مورد آخر رو توی ماه رجب انجام بدید ، طی ده روز . ینی تقریبا روزی ۱۴۰۰ مرتبه

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
میگن سوره یس و دعای نادعلی و سوره حشر عالیه...خیلیا دیدم نتیجه گرفتن ولی خب من خودم به شخصه نگرفتم..

💚💖

2740
سلام عزیزم من خودم از سه تا کار نتیجه گرفتم :  ۱. چهل روز خواندن دعای نادعلی ۲. چهل روز خوان ...

💚💖

ختم سوره یس ختم سوره حشر زیارت عاشوراب شیوه ایت الله حق شناس.۱۴۰۰بارگفتن ذکریاجوادالائمه ادرکنی تا۴۰روز.ختم حدیث کساء.ختم دعای توسل.

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی

درمورد حاجتت که بعضیامیپرسن اینه که و بعضی چیزا یه کار بخصوص جواب داده 

منم مثل شما یه درد بیدرمون یه غصه حل نشده دارم چیزای رو هم امتحان کردم نشد البته منم ادم بدیم ام گناهام زیاده 

ولی گلم خرندری که انجام میدی اول ثوابش رو بدای امام زمان بفرست هرروز برای سلامتیش صدقه بده نمازاتو سعی کن اول وقت بخونی باوضو باش همیشه تاجایی که بدات مقدوره نماز شب شده ۳رکعت ساده بخون یه دورکعتییه یه۱رکعتی تو قنوت نماز ۱رکعتی بای ۰تا ادم دعا کن اول از همه امام زمان برای اموات بی وارث چله سوره ملک بگیر هرشب جمعه برای تمامی اموات یس بخون دایم الذکر باش یه وقتایی گناهای ما باعث میشن دعاهامون مستجاب نشه پس ندر ۳۰هزار استغفار کن صلوات برای امواتم خیلی خوبه وقتی برای اموات کاری میکنه خوشحال میشن برات خیر میاره مراقبه کن یه گناهی که خیلی انجام میدی باخدا معامله کن و سعی کن کم ترش کنی همیشه با خدا حرف بزن برای ادمایی که مشکل مشابه تورو دارن دعا کن تا ملایک برای تو دعا کنن 

اینایی که گفتم شاید ندر خاصی نباشن ولی بار ادمو سلگ میکنن انشالله حالت خوب شه تورو خدا برام دعا کن اگه مادرت درقید حیاته ازش بخواه برات دعا کنه بگو بدامنم دعا کنه دعای مادرا میگیره 

ختم سوره یس ختم سوره حشر زیارت عاشوراب شیوه ایت الله حق شناس.۱۴۰۰بارگفتن ذکریاجوادالائمه ادرکنی تا۴۰ ...

💚💖

درمورد حاجتت که بعضیامیپرسن اینه که و بعضی چیزا یه کار بخصوص جواب داده  منم مثل شما یه درد بید ...

ان شاءالله حاجاتت روا 

ممنون💚💖

من از نظر سوره طه حاجت گرفتم چهل روز پشت سر هم روزی یه مرتبه سوره طه بخونی بعد اگه  تا روز سی نهمش  حاجتتو گرفتی که هیچ ولی اگه حاجتتو نگرفتی یکی رو نگه داری یعنی روز چهلم رو نخونی تا حاجت بگیری بعد بخونی برای من که خیلی خوب بود 

من از نظر سوره طه حاجت گرفتم چهل روز پشت سر هم روزی یه مرتبه سوره طه بخونی بعد اگه  تا روز سی ن ...

ممنون عزیزم💚💖

2706