2737
2734
عنوان

میشه بیاین.

81 بازدید | 19 پست

سلام دوستان بعداز بارداری وسقطم دچاره یبوست شدم والان دوهفتس که خیلی شدید شده بطوری که از مقعدم خون میاد.رفتم دارو خونه شربت ادی ژل داد بهم ولی تو نت نواشته عوارض یبوسته.کسی استفاده کرده.؟؟؟چی بخورم که خوب شم!ممنون میشم کمک کنید

شربت لاکسی ژل

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم بخاطر سقطت متاسفم و برات ارزوی سلامتی دارم .

بخاطر سقط دچار فشار شدی .شبا انجیر خیس کن توی اب و صبح ها هم ابشو بخور هم خود انجیر ها رو .

هر روز توی صبحانه یک لیوان اب هویج طبیعی بخور .

شبها به مدت یگ ربع توی تشت توی آب نسبتا گرم و نه داغ بشین و بدنت رو شل کن .

هر روز سالاد کاهو و کلم و گوجه و خیار درست کن و دو قاشق غذا خوری روغن زیتون خوراکی روش بریز و بخور .

به هیچ عنوان از شیاف استفاده نکن ک زخم میشی .

از پماد انتی همورویید که توی داروخانه ها هست استفاده کن .

من خیلی گم شده ام ، آیا هرگز خودم را پیدا خواهم کرد؟
2731

خب كوش كن 

آلو خشك بگير بنداز تو اب قاطي كن بخور 

انجير خشك بخور 

چايي نبات نخور برا بعضيا يبوست مياره 

سبزي زياد بخور 

روغن زيتون بخور 

ميوه پرتقال بخور 

گوجه 

برنج شكمو سفت ميكنه موز هم همينطور  

شياف اصلا نزار چون شرطي ميكنه 

مجبور نيسي همه چيزايي ك كفتم تهيه كني يكي دو مورد دسترس داشتي بخور 

تاجایی که من میدونم آدی ژل بیشترواسه سوزش معدس

منم تودوران شیردهی همینجوری بودم دکتربهم اول لاکسی ژل داد

کامل خوب نشدم لاکتولوز داد

هرکس فرق داره لاکسی ژل بگیراگه خوب نشدی لاکتولوزبگیر

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740
عزیز دلم بخاطر سقطت متاسفم و برات ارزوی سلامتی دارم . بخاطر سقط دچار فشار شدی .شبا انجیر خیس کن توی ...

کاهو روغن زیتون توبارداری اثرداشت ولی الان اصلا.الو و انجیرم همینطور.واقعا دیگه نمیدونم چیکارکنم

نمیدونم

من بعداززایمان اینارواستفاده میکردم

2706