2737
2734
استی پرولاکتینمم بالاست.فولیهام کوچیکن بدون امپول و قرص تخمک گذاری ندارم
آدمها گاهی اوقــات گریــه میکنند نه به خاطر اینکه ضعیف هستند ، بلکه به این خاطر که بــرای مدتِ طولانی قوی بوده اند !
سلام شیره خرنوب خوبه؟
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

nasimt: سلام نه عزیزم شیره خرنوب نه تنها خاصیت خرنوب رو نداره بلکه باعث از بین رفتن خواص جوشانده اش میشه چون شیره خرنوب برای بعمل آمدن تحت شرایط دمایی ای قرار میگیره که تمام خاصیتی که برای اسپرم داره در آن شرایط از بین میره. اگر شیره خرنوب مناسب بود هیچ موقع دکتر ساراچ اوغلو نه به خودش و نه به استفاده کنندگان زحمت جوشاندنش رو نمی داد عزیز دلم
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
مهسا جان درستش اینه که از دو روز بعد از تمام شدن پریود شروع کنی .. ولی اگر پریودت تایم خاصی نداره از همین امروز شروع کن در ضمن گفتی پرولاکتینت بالاست... عزیز دلم حتما حتما حتمااا پرولاکتین رو درمان کن واقعا تآثیر بدی روی تخمک و باروری داره.... اگر اونو حل کنی من قول می دم مشکلت حل میشه... جالبی پرولاکتین اینه که تو خیلی ها تو آزمایش هم مشخص نمیشه و فقط ترشح از سینه دارن خلاصه که این پرولاکتین لعنتی ریشه بسیاری از ناباروری هاست که خیلی ها باهاش درگیرن... و جالب تر اینکه خدار و شکر به سادگی هم قابل درمانه
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2728
جونم؟ سلام میخک جان خوبی؟؟ نیستی؟ دلم برات تنگ شده بود
سلام. شوهر من آزو هست بیوپسیش هم منفی بود.به نظر شما استفاده از خرنوب برای ما هم جواب میده؟ و اگه بخوایم سفارش بدیم باید چکار کنم؟و طرز تهیه و مصرفش را هم بفرمایید؟
بچه ها خواستم بهتون بگم.شوشوی من ازو بود.اما فقط با مصرف 1 هفته از خزنوب من الان باردارم..دو ماه دیگه قراره نی نی م بیاد بغلم ایشالا......بهمتون توصیه میکنم لحظه ای به قدرت معجزه گریش شک نکنین..........
2738
خیلی ناراحتم از اینکه شیره و جشوندرو هم زمان میدادم.یعنی تو این 18 روز همش کشک!!!
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
samin جان ما دو مورد آزو اسپرمی داشتیم که با مصرف خرنوب نتیجه گرفتن جواب آزمایششون هم تو وبلاگم هست. دیگه به غیر از اینا مورد آزو نداشتیم که نتیجه بگیره.. ولی به نظر من برای آزو ها که همه راه ها رو رفتن واقعا ارزش امتحان کردنش رو داره حتی اگر احتمالش یک درصد باشه.. البته این نظر منه، این شمایین که باید تصمیم نهایی رو بگیرید.
بیا شاهد از غیب رسید.. مرسی سودا جان که اومدی و تجربه ات رو گفتی .. الهی که نی نی ات به سلامت بیاد بغلت
nasimt نظر من اینه که دوباره شروع کن .. چون شیره خرنوب واقعا تأثیر خرنوب رو از بین می بره
nasimt نظر من اینه که دوباره شروع کن .. چون شیره خرنوب واقعا تأثیر خرنوب رو از بین می بره
2706