2737
2739
عنوان

حماقت یا شجاعت!!!

204 بازدید | 17 پست

بخدا سر درد شدم از دست اون عده ک الان تو جاده های شمال دارن تو سر و کله خودشون میزنن!! یعنی واقعا پیش خودشون چی فکر کردن پاشدن رفتن تو شهرهایی که الان وضعیت قرمز اعلام کردن؟؟!!! 

دوست دارم سر تک تکشون رو بشکافم ببینم توش چیه بجای مغز!! ی سال نرین شمال! ی سال نگردین!! 

خدا شاااهده دو هفته اس پام به آسفالت خیابون نخورده،مگه ما ها آدم نیستیم؟! 

هر بلایی سرمون بیاد تو این مملکت حقمون،چون خودمون ب خودمون رحم نداریم... 

بقول شوهرم،حرص نخور،بمیرن،ی مشت گ.ا.و کمتر...

ولی اگه بدونم تنها خودشون سرشونو میذارن و‌عامل ازدیاد شیوع نمیشن دلم آروم می‌گرفت...

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیازی به شکافتن مغزشون نیست تو سرشون به جای مغز فضولات حیوانیه 😌😒😒

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
2728
2740

اگه برای تفریح رفتن که خدا ازشون نگذره .ولی بعضیا اصلیتشون شمالیه .پدر مادر پیر دارن که احتیاج به مراقبت دارن   .یا زنو بچشون اونجاست خودشون جایی دیگه کار میکنن .باید برن پیش خانواده اشون .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چه ربطی داره، الان که جاده های قمو باید میبستن که نبستن، فرودگاه مشهدو باید تعطیل میکردن که نکردن، چ ...

اومدیم  دولت هیچ غلطی نکرد به هر دلیلی ، شعور خود مردمو که گربه نخورده؟!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چه ربطی داره، الان که جاده های قمو باید میبستن که نبستن، فرودگاه مشهدو باید تعطیل میکردن که نکردن، چ ...

کی گفته مشهد نبسته؟؟؟ ییلاقات مشهد بسته اس،پرواز مشهد تهران کنسل!! مشهد اولین شهری بود ک اعلام کرد تعطیلی رو ،خداروسکر شهرداری مشهد ی خودی نشون داره میده

قم ک باید همون شب اول میبینن هنوز دارن جولون میدن

ولی هیچکدوم ازینا دلیل بر این نیست ک ی مشت گاو نفهم پاشن برن شمال،جنوب شرررق غرررب،مکانیت مهم نیست ،مهم اینه الان وقت سفررر نیست

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

اونا که طبق معمول هر کار نباید میکردن کردن، هر کار باید میکردن نکردن، توقعی نیست، خودمون نباید عاقل باشیم؟ باید ویروس را همه جای کشور پخش میکردیم؟!

اومدیم  دولت هیچ غلطی نکرد به هر دلیلی ، شعور خود مردمو که گربه نخورده؟!

الان خیلیا میرن مشهد و قم هنوز، چرا کسی نمیگه اماکن مذهبی تعطیل بشه؟ خانه خدا رو تعطیل کردن ، اونوقت حرم ها تعطیل نمیشن؟ 

شاید اینا فک و فامیلشون مردن شمال ، خانواده هاشون اونجان، همه که تفریحی نمیرن

2706