2733
2734

١٥ روزه خونه بابامم و شوهرم و نديدم

به خاطر مريضي باباش و كارش 

١٠ ١٢ روز اول و درك كردم اما بعدش واقعا صبرم سر اومد 

امروز صبح كمدمون تو خونه اتيش ميگيره شوهرم رفت سر زد و اتش نشاني و من خواستم برم گفت صبر كن ٣ ساعت ديگه ميام دنبالت از صبح منتظرش بودم تا شب ساعت ١٠ گفت برقاي خونه قطعه

دنبال كارشه و شبم ميره خونه باباش از بي علاقگيش نيست كه اينطور ميكنه ميدونم كلا ادم ا نرماليه يعني يه چي رو كه بچسبه همه چيو ول ميكنه 

اما من واقعاا ديگه طاقت ندارم شبي يه تاپيك ميزنم 

خونم هم نيستم چون نصفه اساسم تو كارتن هست و قرار خونه رو خالي كنيم 🙁🙁🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهت قول میدم هروقت شوهرمن آدم شد شوهرتوام درست میشه😊شاید وقتی پیرشد و پدرومادرش روازدست داد دیگه یه نگاه ب زنش زندگی خودش بکنه ک دیگه خیلی دیره

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2731
اون خونه باباشه يعني؟؟؟خب تو چرا نميري پيششون؟؟يا چرا نميموني خونه خودت؟؟؟

خونه خودم گفتم جريانمون مفصله 

داشتيم اسباب كشي ميكرديم به يه شهر ديگه كه كرونا اومد 

باباي شوهرم مريض شد كار شوهرم اينجاست 

من با خانوادش اختلاف دارم

بهت قول میدم هروقت شوهرمن آدم شد شوهرتوام درست میشه😊شاید وقتی پیرشد و پدرومادرش روازدست داد دیگه یه ...

بهه خدااا كه اصلااا شوهرم وصل خانوادش نبود قبل ازدواج الان نميدونم چي شده 

بهه خدااا كه اصلااا شوهرم وصل خانوادش نبود قبل ازدواج الان نميدونم چي شده 

شوهرمن ازبچگی بی نهااااایت مطیع وعاشق ووابسته خانوادشه،فقط ی داداش داره شکرخدا خاهرشوهرندارم مطمئنم وضعم ازاینم بدترمیشد😪

باورت میشه بخاطرپدرمادرش منو نزدیک ۲۰روز ۲۰روز ول کرده خونه بابام تاالان،مهر۹۷عقدکردیما ولی خیلی اذیتم کردن تواین مدت کم

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2738
واااي الانم شوهر من منو ول كردههه 15 روزه 

ای خواهر اینادرست نمیشن هیچوقت

خودتو وقف بده مثل من ،یا اینکه طلاق بگیر

مطمئنم طلاق خیلی سخت تره وتوام مثل من شوهروزندگیتودوس داری،پس خودتو با شرایط وقف بده وگرنه هرلحظه زندگیت عذابه،من دارم عادت میکنم ب بچه ننه بودن شوهرم

درست متوجه شدم کمدتون آتیش گرفته؟؟؟چراااا لباسات چی پس؟؟؟ خب حالا تاکی ادامه داره چی میگه همسرت کی ...

لباسام تو ساك بوده 

دو تا كمد داريم يكيش لباس هاي شوهرم بوده يكم و كلي دارو مكمل 

ای خواهر اینادرست نمیشن هیچوقت خودتو وقف بده مثل من ،یا اینکه طلاق بگیر مطمئنم طلاق خیلی سخت تره و ...

تو خانوادت چيزي نميگن ؟ 

من مامانم سركوفت ميزنه 

2706