2733
2734
عنوان

کیا دوران بلوغ زشت بودن بعد خوشگل شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 19602 بازدید | 48 پست

من الان ۷ماه دیگه ۱۷سال میشم از ۱۵ سالگی جوش زدم خیلی بد بود دکتر هم نرفتم به مرور خودش هروز بهتر شد الان نسبت به اون روز خیلی خوب شده یکم پوستم التهاب داره فقط به نظرتون بعد از بلوغ خوب میشه التهاب دماغمم از بچگی بزرگ نبود الانم نیمه فانتزی هست هنوز

چاق نبودم،جوش میزدم دماغمم گنده شده بود،ولی الان که ۲۱سالمه خییییلی خوبم

من الان ۱۶ سالمه دماغم شده اندازه فیل😭 همش هم جوش جدید رو صورتم در میاد یعنی تا چند وقت دیگه درست میشم و جوشام میره و دماغم کوچیک میشه ؟ اصلا حالم از خودم بهم میخوره وقتی تو آینه خودمو میبینم😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من 13سالمه  40کیلو ام 162قدم است جوش نمیزنم 

فقط چیزی که ازارم میده ورم کردن دماغم است بعضی وقت ها خوب است بعضی وقتا نه ایا خوب میشه و اگر نه چشمام درشت است و قهوه ای های  پوستم جوش نداره و رنگش هم متوسط است 

لطفا بگید درست میشه 

2731
2738
نمیدونم والا من تجربه ی ورم دماغ نداشتم.این تاپیکمم مال خیلی وقت پیشه خداروشکر مشکلم حل شد هم هیکلم ...

خدا رو شکر الان قیافت چجور شده؟اخه من خودم تو بلوغم گفتم شاید بزرگ شدم بهتر بشم.

ولی خب وقتی به قیافه فامیلای و آشناها فکر میکنم با خودم میگم همین قیافه هم غنیمتی هست برای خودش(آخه همه فامیلا و مامان بابام زشتن)😒😑😐😂😂😂

دوستان من دماغم متاسفانه ارثی انحرافیه / وقتی بچه بودم زیاد معلوم نبود ولی الان خیلی بزرگ شده و کلا از روبه‌رو خیلی خوبم ولی از نیم رخ و افتضاح. حالا بنظرتون درست میشه ؟

عزیزم تغذیه مناسب داشته باش ورزش کن از الان واس جوشات کلیندا مایسین بزن روزی دوبار هم محلول هم ژل ار ...

سلام خوبی میشه ب منم کمک کنی بخدا اصابم خرابه  هر روز ک میرم اینه رو میبینم بیشتر جوش دارم روم نمیاد برم تو فامیل هام انقدر زشت شدمکلیندا مایسین هم هریدم زدم نرفتن اخه یهتی چی۱۵ سالمه پسرم

2706