2726

کیا وقتی دوران بلوغشون بود چاق بودن و جوش میزد صورتشون ولی وقتی این دورانو رد کردن خوب شدن.من خیلی اعصابم خورده پیشونیم ریز ریز جوش داره و شکم و پهلو دارم.مامانم خیاطه امروز سره پرو گفت صاف وایسا گفتم صافم گف پس چرا چشتت چین داره.خیلی ناراحت شدم.17سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من واقعاا توعمرم به جز دو سه بار جوش نزدم ولی تو دوره بلوغم ارزوی اینو داشتم صورتم پر از جوش باشه 😃😃😃

تقریبا توپولی بودم ولی حدود ۵۶ ۵۷ کیلو تو سن ۱۵ و ۱۴ سالگیم و خودم اون موقع ها خوشم نمیومد...ولی بزرگتر که شدم واقعا زیبا شدم و همیشه همه تعریف میکنن ازم خوشحالم که از اون دوران گذشتم

من واقعاا توعمرم به جز دو سه بار جوش نزدم ولی تو دوره بلوغم ارزوی اینو داشتم صورتم پر از جوش باشه 😃 ...

من 17 سالمه و 60کیلو ام.یعنی وزنمو به کسی بگم نمیگه واااااای چقد چاقی.ولی خب قدم کوتاهه.فقطم شکم و پهلو دارم بقیه جاهای بدنم رو فرم و خوبه

من 17 سالمه و 60کیلو ام.یعنی وزنمو به کسی بگم نمیگه واااااای چقد چاقی.ولی خب قدم کوتاهه.فقطم شکم و پ ...

عزیزم‌ کلا تو این سن اعتماد به نفسا میاد پایین منم همینطور بودم ولی خودم به خودم کمک کردم الان نایب رییس و حسابدار شرکتمون هستم و اعتناد به نفسم بالاس فقط خودت میتونی به خودت مشاوره بدی من یادمه اون موقع ها از جلوی پسرها رد نمیشدم خجالت میکشیدم ولی مغرورم بودم و حالا که به عنوان ی زن به اقایون دستور کاری میدم باورم نمیشه...و ازهمه مهمتر باورم نمبشه چرا فک میکردم قشنگ نیستم درحالیکه محاله جایی برم و از صورت و اخلاقم کسی تعریف نکنه این دوران همینجوریه گلم

2706