2737
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126415 بازدید | 14043 پست

سلام دوستان ، من پنج بار سقط داشتم، اولی و دومی رو تو هفته های ۹و ۶ اتفاق افتاد و سومی پوچ بود و خیلی طبیعی پریود شدم بدون دفع چیزی، برای بارداری چهارمم با استفاده از آمپول آنوکساپارین و قرص پردنیزولون و آسپرین تا هفته ۱۴ پیش رفتم ولی کیسه آبم پاره شد و ختم بارداری، با وجودی که فکر میکردم دیگه ایندفعه از اون شرایط بحرانی گذشتم و بارداریم به سلامت پیش میره، و تا رفتن به بیمارستان که ۴روز طول کشید هنوز ضربان قلب داشت بدون حتی ذره ای آب که با قرصی که بیمارستان برام کار گذاشتن نابود شد، خیلی سخت بود خیلی، ایندفعه رفتم پیش دکتر حنطوش زاده تهران برام یک سری آزمایش و عکس رنگی نوشت که همه رو انجام دادم، در عکس رنگی معلوم شد چسبندگی شدید دارم که با دو بار عمل هیستروسکوپی رفع شد و برداشته شد، تو آزمایش خون هم معلوم شد ایمنی بدنم بالاست و غلظت خون دارم ، تو آزمایش ژنتیک منم ۲درصد مشکل کروموزومی داشت اونم کروموزوم ۱۳که دکتر ژنتیک گفت اصلا به سقطات مربوط نیست، با این وجود برای بار پنجم باردار شدم ایندفعه علاوه بر آسپرین و آنوکساپارین و آمپول پروژسترون هر ۲۸روز سرم ivig هم استفاده کردم و تا هفته ۱۵پیش رفتم ولی دوباره‌ کیسه آبم پاره شد و اتفاق قبل تکرار شد، این هم تا لحظه آخر ضربان قلبش میزد، واقعا موندم تو حکمت خدا ، خیلی سختی کشیدم ، تقریبا یک ماه میگذره ولی دیگه امیدی برای ادامه این راه ندارم ، اومدم اینجا بنویسم شاید کسی شرایط منو داشته بارداری سلامتی گذرونده باشه بشه امیدی برای من ، ببخشید اگر زیاده روی کردم در نوشتن. ممنون.

سلام سقطا ت چند هفته بودن ؟ مشکل زایمان زودرس داری ؟ سرکلا ژ شدی ؟ 

اولین سقطم تو ۱۹هفتگی دومیش تو ۱۷هفتگی  اولیشو که تجربه نداشتم ولی دومی رو کلی مراقب بودم اما بخاطر کم کاری دکترم که اخرین سونو رو نشونش دادم گفت خوبه ولی بعد ۱۷هفتگی که رفتم یهو به خون ریزی افتادم ودیگه گفتن دیرشده واسه سرکلاڗ

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان ، من پنج بار سقط داشتم، اولی و دومی رو تو هفته های ۹و ۶ اتفاق افتاد و سومی پوچ بود و خیل ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات درکت میکنم خیلی سخته  منم دوبار سقط داشتم الانم میخوام اقدام کنم برای بارداری من پیش دکتر عارفی میرم دکتر خیلی خوبیه شنیدم منم اولش میخواستم برم پیش دکترحنطوش زاده ولی دکتر عارفی رو بیشتر که تحقیق کردم دیدم خیلی بهتره

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
عزیزم خیلی ناراحت شدم برات درکت میکنم خیلی سخته  منم دوبار سقط داشتم الانم میخوام اقدام کنم برا ...

ممنون خانمی، انشاالله ایندفعه بارداریت به سلامت به سرانجام برسه، دکتر عارفی چطور وقت بگیرم ؟ سخت وقت میده ؟

2731

سلام دوستان منم یه روز تک تک این صفحاتومیخوندم وناامید بودم حتی گفته بودن رحم اجاره کن تخمک اهدایی بگیر-تااین حدکه دیگه کلا ناامید بودم -5تاسقط داشتم باوجود مصرف همه داروها-پیش دکترعارفی وپاکروش وحتی بن سیناهم رفتم ولی نتیجه نداد تااینکه ازطریق اینجادکتر رزاقی رو پیداکردم یعنی خواست خدا بود در اوج ناامیدی الان دخترم یک سال ونیم داره-امیدتون به خدا باشه مطمعنم دامن همتون سبز میشه -ولی روزای سختی هست منم7سال درگیر سقط مکرر و آزمایش و عکس رنگی وهیسنروسکوپی بودم-تواین سایت همیشه میگشتم یکی بگه اخرش نتیجه گرفتم تایکم امیدواربشم -الان ثبت نام کردم که فقط بیام بگم من وخیلی از دوستان من که بدتر بود شرایطون نتیجه گرفتن به امید روزی که همگی بیایین از مامان شدنتون بگید

سلام دوستان منم یه روز تک تک این صفحاتومیخوندم وناامید بودم حتی گفته بودن رحم اجاره کن تخمک اهدایی ب ...

سلام عزیزم خداروشکر منم چهارتا سقط داشتم بعد اومدم پیش رزاقی الان به لطف خدا ۳۳ هفته باردارم و نی نی هم دختره رزاقی عالی بود حیف که رفت کانادا و دیگه نمیاد دوستامون که درگیر سقط هستن میتونن برن پیش عارفی به امید روزی که همه مامان بشن 

2740
سلام دوستان منم یه روز تک تک این صفحاتومیخوندم وناامید بودم حتی گفته بودن رحم اجاره کن تخمک اهدایی ب ...

خداروشکرعزیزم منم۶تاسقط دارم می ترسم رزاقی که نیست موندم کجابرم هیچ ازمایشی ام ندادم

خداروشکرعزیزم منم۶تاسقط دارم می ترسم رزاقی که نیست موندم کجابرم هیچ ازمایشی ام ندادم

عزیزم برو پیش دکتر عارفی -اون همه ازمایشارو برات مینویسه -انشالله اینسری نتیجه میگیری

سلام عزیزم خداروشکر منم چهارتا سقط داشتم بعد اومدم پیش رزاقی الان به لطف خدا ۳۳ هفته باردارم و نی نی ...

خداروشکر نتیجه گرفتی-به امید روزی که دیگه هیچ سقط مکرری نداشته باشیم همه مامان بشن