2737
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126299 بازدید | 14043 پست
سلام من این ماه تو اقدامم دیگه اگه تا مهر حامله نشم میرم اهدایی میگیرم دنرم پیدا کردم و بردم دکتر ع ...

سلام.عزیزم‌شما سقط مکرر داشتین؟با تخمک اهدایی بچه دار شدین؟چون منم باید تخپک اهدایی بگیرم

خدایاشکرت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم واقعا متاسفم . دکتر رزاقی عالی بود که الان خارجه و دیگه نمیاد برو پیش سهیلا عارفی تهران ا ...

بنظرتون رزاقی دیگه برنمیگرده؟عارفی پولکیه؟راسته که آزمایشای چرتو پرت و گرون مینویسه؟

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
بنظرتون رزاقی دیگه برنمیگرده؟عارفی پولکیه؟راسته که آزمایشای چرتو پرت و گرون مینویسه؟

سلام عزیزم فکر نمی کنم برگرده . عارفی می فرسته آزمایشگاه خصوصی ولی چاره ای نیست تنها دکتر سقط مکرر الان تو تهران عارفی هست 

2728
سلام عزیزم فکر نمی کنم برگرده . عارفی می فرسته آزمایشگاه خصوصی ولی چاره ای نیست تنها دکتر سقط مکرر ا ...

یعنی قبول نمیکنه بریم آزمایشگاه دولتی و جاهایی غیر از اونجایی که ایشون میگن آزمایش بدیم؟؟

اخلاقش چطوریه؟برخوردش با مریض چطوره؟

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
2738
اشکال نداره چاره ای نداری دکترای دیگه از سقط مکرر سر درنمیارن 

سلام عزیزم منم دوبار سقط داشتم ولی من مشکل کوتاهی رحم دارم تعریف دکترعارفی رو زیاد شنیدم قرار برم اونجا یه جلسه رفتم دکترایه دیگه برام از نوشتن قرار دفعه های بعد خودش ویزیت کنه نمیدونم مشکل منو هم حل میکنه یا نه

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
2706