2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازیگران مورد علاقه ی خودتونو نگفتید

من خیلی دوست داشتم با مرحوم شکیبایی کار کنم که...

هدیه تهرانی ، ساره بیات ، نوید محمدزاده ، نازنین بیاتی از جمله بازیگرانی هستند که به نظر من نبوغ دارند

2731
من خیلی دوست داشتم با مرحوم شکیبایی کار کنم که... هدیه تهرانی ، ساره بیات ، نوید محمدزاده ، نازنین ...

به نظرم هیچ بازیگری به اندازه خانم معتمدآریا مستعد نیست بین آقایون هم پارسا پیروزفر به حقش نرسید

«کاربر آقا هستم» 
به نظرم هیچ بازیگری به اندازه خانم معتمدآریا مستعد نیست بین آقایون هم پارسا پیروزفر به حقش نرسید

بله فاطمه معتمدآریا یه دونه باشه واقعا. پارسا هم عالیه هرچند خیلی گزیده و سختگیرانه نقش انتخاب میکنه

2740
همینطوره.. و باید بری و تحقیق کنی محمد زاده چطور به اینجایگاه رسیده..

چشم اما چیزی ک فک میکنم اینه ک انقدر ذهنش رو باز کرده و تمرکزش رو روی سبک زندگی اینجور ادما گذاشته ک تونسته درکشون کنه و این درک ب مرحله ای برسه ک خودش رو عضوی از اون ها بدونه

میدونم کامل راجبش اطلاع ندارم اما حسم اینو میگه

چشم اما چیزی ک فک میکنم اینه ک انقدر ذهنش رو باز کرده و تمرکزش رو روی سبک زندگی اینجور ادما گذاشته ک ...

تمرکز؟..می‌دونی بازیگر ابتدا از همه ی آنچه که هست خالی میشه..و اونوقت با استفاده ی درست و به اندازه از حس و تکنیک و گاهی حس یا تکنیک در نقش فرو می‌ره..

تمرکز؟..می‌دونی بازیگر ابتدا از همه ی آنچه که هست خالی میشه..و اونوقت با استفاده ی درست و به اندازه ...

ک همه این ها بر میگرده ب اون حرفی ک زدید تمرین درست و تحت نظارت

ک همه این ها بر میگرده ب اون حرفی ک زدید تمرین درست و تحت نظارت

بله تا حدود زیادی. اما گاهی هستند عده ای که آنقدر حس قوی و خوبی دارن که میشه از همون ابتدا بهشون اعتماد کرد ..یا عده ای آنقدر چهره های خاص و زیبایی دارن که ره صد ساله رو یک شبه میرن.. اما همه ی اونها هم باز احتیاج دارن روی بیان ،بدن و دانش بازیگریشون کار کنند.

از کجا بفهمم ک این حس در من وجود داره  بجز تست

حس؟منظورم نوع بازی بود..بعضی‌ها بازیگرهای حسی هستند..بعضی ها تکنیکی..بعضی ها هردو..

خودت که متوجه نمیشی..باید اتود بزنی و اهل فن نظر بدهند..شاید اصلاً بهت بگن به درد این کار نمی‌خوری..یا باهات تماس میگیریم(هیچوقت هم نمی‌گیرن😀) اما تو اگر خودت رو باور داشته باشی و دارای پشتکار باشی موفق میشی بهت قول میدم.برو زندگینامه ی سیلوستر استالونه(راکی) رو بخون.. 

2706