2752
2734
عنوان

سوالهایی که در مورد زایمان طبیعی در ذهن دارید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 463407 بازدید | 5092 پست
من از بچه داری هیچی بلد نیستم گلم تا بحال با یه بچه بمدت کوتاهی تنها نبودم حالا که مامانم میخواد بیاد ترجیح میدم زودتر پسملیم دنیا بیاد که نخوریم به ماه رمضون چون مامانم اینا نمیمونن تا اونموقع بموونن منم دست تنها میمونم با یه بچه فینگیلی سختم میشه
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقایقـــــــها میکشـــم و میگویــــم تا *پســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــی باید کـــــرد..
فاطیماه عزیزم ممنونم خدارفتگان شماروهم بیامرزه من کلا خانوادمودرگیرمشکلتم نکردم حتی باوجودشرایط سختم 5ماه ازحاملگیموهم مخفی کردم که کسی برام توزحمت نیافته الان همه میگن خداخیرت بده که نگفتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فاطیماه عزیزم منم ازبچه داری هیچی نمیدونستم همه ش توی درس وکتاب ودانشگاه بودم تاحالا ی نوزادروازنزدیکم ندیده بودم خخخخخ حتی روزاول مای بیبی روسروته بسته بودم بهش اما دیگه ادم واردمیشه الان حتی ازنوع گریه ش میفهمم چی میخواد نگران نباش
ی تجربه هم دارم هرکاری میکردم دردم اروم نمیشدخیلی کلافه بودم پرستارگفت برودستشویی ازکمربه پایینتواب گرم بگیر وای نمیدونید چقدرتاثیرداشت خیلی بهترشدم اون موقع اصلادردونفهمیدم دقیقا40دقیقه اب به خودم میگرفتم