2752
2734
عنوان

سوالهایی که در مورد زایمان طبیعی در ذهن دارید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 463357 بازدید | 5092 پست
سلام... من دوشنبه معاینه لگن شدم و خدا رو شکر دکتر گفت لگنم برای زایمان طبیعی خوبه... موقعیت بچه هم سفالیکه.... حالا چه کارهایی باید انجام بدم که تو روند زایمان موثر باشه؟! Alicia جان منظور از اینکه سر بچه تو لگن فیکس بشه چیه؟ و چیکار باید بکنیم؟! راستی معاینه واقعا درد نداره بخصوص وقتی خودتون شل کنید و خوب نفس بکشید
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانماشماکجازندگی میکنید؟چرااینجاهمه به من که طبیعی زایمان کردم به چشم یک عقب افتاده نگاه میکنند؟ من خودم تقریباراضی ام بااینکه فوق لیسانس دارم چون طبیعی زایمان کردم به چشم ی بیچاره نگاهم میکنندکه ازسربی پولی رفتم واسه طبیعی اینم میدونم که کشورهای پیشرفته به زایمان طبیعی مصرهستند ولی چرااینقدرنگگاههامتفاوته این سایت تنهاجاییه که واسه طبیعی اینهمه طرفدارداره منم به خاطرحرفهای دوستای اینجارفتم واسه طبیعی وگرنه وحشت داشتم
عزیزم ... همه ماهایی که اینجا هستیم راغب به زایمان طبیعی هستیم .... با مطالعه و دید باز این روش رو انتخاب کردیم مگر اینکه مساله خاصی وجود داشته باشه و پزشکمون تشخیص بده که نمی تونیم ... بنظر من هر کس هر جور دلش بخاد میتونه فکر کنه مهم اینه که شما اونجوری که دوست داری انتخاب میکنی .. شما هم بابت این مسایل ذهن خودت رو درگیر نکن چون ارزش نداره .... فقط من برام جالبه که چرا ما که از کوچکترین مورد زندگی کشورهای اروپایی یا آمریکایی تقلید می کنیم تو این قضیه موندیم که چرا اونا با این همه پیشرفت علمی و پزشکی تمام هم و غمشون زایمان طبیعیه ! انگار که روش دیگه ای برای زایمان وجود نداره و ماها دقیقا عکس این قضیه هستیم .
وبلاگ پسر نازنینم

mohamadjavad1392.niniweblog.com
2731
من هدفم زایمان طبیعیه ولی از خانوادمم دورم هیچ کسو ندارم همش اضطراب اینو دارم بدون همراه برم بیمارستان
فرشته کوچکم هشتم شهریور ساعت دوازده و پانزده دقیقه شب پا به این دنیا گذاشت خدایا به تو سپردمش
سلام دوست جونا منم طرفدار زایمان طبیعی هستم امیدوارم بتونم از پسش بربیام خیلی هم دوست دارم نینیم زودی بیاد و مجبور نشم چهل هفته رو صبر کنم
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقایقـــــــها میکشـــم و میگویــــم تا *پســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــی باید کـــــرد..
عیبی نداره تنها بری که! من مادرم فوت کرده ی نامادری دارم که خیلی دوستش دارم همون شب زایمانم به دلش افتاده بود که بیادخونمون بخوابه من نصف شب دردم گرفت ولی بیدارش نکردم چون اضطراب بگبره فشارش میره بالاو...... تا صبح صدام درنیومدالبته شوهرم خبرداشت وقتی بیدارشد بهش الکی گفتم من امروز جلسه دارم شوهرم شمارومیذاره خونه منم میرم جلسه اولش نمیذاشت من برم ولی دیدنه جدیه پاشدباشوهرم رفت شوهرم سریع برگشت منوبردبیمارستان وقتی رسیدم 3سانت بازشده بودم خخخخخ
دریا جون منم از خونواده خودم دورم تصمیم داشتم اگه مامانم نتونه بیاد واسه زایمانم مامای خصوصی بگیرم که خداروشکر الان حالشون خیلی بهتره و قراره بیان تو هم نگران نباش عزیزم موقعی که بخوای بچه رو دنیا بیاری فقط خودت هستی و خودت که باید تمام توانتو جمع کنی و کمک کنی تا نینیت زودی دنیا بیاد همه ما خدا رو داریم که یاورمونه تو اون لحظات میدونم بودن خونواده خود ادم یه پشت گرمیه بزرگه واسمون اما خب چه میشه کرد باید راضی بود به رضای خدا انشالله تا موقع زایمانت خونوادت میان پیشت عزیزم توکلت به خدا باشه
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقایقـــــــها میکشـــم و میگویــــم تا *پســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــی باید کـــــرد..
خدا رحمت کنه مامانتو عزیزم خدا نامادریتو حفظ کنه واست قدم نینیت هم مبارک باشه سوشیانس عزیز