2733
2734
عنوان

بیاین پیشنهاد برای کادوی روز پدر بدید!

| مشاهده متن کامل بحث + 40053 بازدید | 57 پست
چنده قیمتش؟ 

ازین پمپیاست. 150. ولی دیجیتالا 200 300 به بالاست و دقتش کمه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
سلام ، ما پارسال رفتیم براش یه عطر خوشبو که برای ماه تولدش بود خریدیم با یه پیرهن که جنس خوب بود . و ...

عزیزم منم روز تولد همه کادو میگیرم و جشن میگیرم به تواد من که میرسه هیشکی تبریک هم نمیگه..اشکالی نداره خدا بزرگه.پدرن تاج سرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر خوبه ک واسه پدراتون آرزوی مرگ نمیکنین:) هرکی پدر خوب داره سایش مستدام*

و اونایی ک سایه پدر بالاسرشونه 

خیلی خوش شانسن ک این نعمت و دارن😓

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2731

من واس همسرم پیراهن خریدم بعد اومدم شستمش و کنار شوفاژ گذاشتم و بعدم که خشک شد اتو زدم...اینم از مغازه تومحل خریدم ...میخواستم واسش کیف پول یا مدارک چرم بخرم که شرایط نذاشت و به همون پیرهن بسنده کردم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم منم روز تولد همه کادو میگیرم و جشن میگیرم به تواد من که میرسه هیشکی تبریک هم نمیگه..اشکالی ندا ...

من خیلی از بابام دورمه خیلیها . با رفتاراش با اذیت کردناش باعث این حسم به خودش شد. میدونم هیچ وقت دست از رفتاراش برنمیداره و این حس من بهش همیشگیه.😞 اصلاً دوسش ندارم البته اونم مارو دوست نداره😑

من که نمی رم خونه پدرم فقط زنگ می زنم تبریک میگم

واسه شوهرمم هیچی نگرفتم چون اونم بهم هیچی نگرفت بود

راستی روز مرد روز ماها هم هس(روز جهانی زنه) اگه اشتباه نگفته باشم

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
منم میخوام اینکارو انجام بدم ولی دلم میخواد برا باباهامونم یه چیزی بگیریم

برای بابای همسرم ماشین اصلاح ریش.

برای بابام یه انگشتر یا شلوار کتون.

بابای خودم ک دوریم ازشون فقط تبریک میگم کادو رو بعد میدم.

برای پدرشوهرم از دیجی کالا سفارش میدیم😊

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
من که نمی رم خونه پدرم فقط زنگ می زنم تبریک میگم واسه شوهرمم هیچی نگرفتم چون اونم بهم هیچی نگرفت بو ...

نه درست گفتی گلم😊

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
من واس همسرم پیراهن خریدم بعد اومدم شستمش و کنار شوفاژ گذاشتم و بعدم که خشک شد اتو زدم...اینم از مغا ...

از خانومایی که اینجورین خیلی خوشم میاد ولی خودم اینطوری نیستم بخوام یه پیرهن بگیرم کل دنیا رو بهم میریزم ولی الان وضعیتطوری نیست که بتونم لباس بگیرم

و اونایی ک سایه پدر بالاسرشونه  خیلی خوش شانسن ک این نعمت و دارن😓

سلام بستکی به این داره پدر چه رفتاری با خانوادش داشته باشه اگه همش اونارو اذیت کنه زنو بچش اصلاً نمیخوانش و به نبودنش راضی ترن . 

😐😐😐

اکثریت اینو میگیرن  من خودم شلوار ،بلوز،کفش،کت،کراوات یه چیز شیک  واسه بابام و شوهرم میگرم.

البته اکه کرونا اجازه بده بریم بیرون.

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
سلام بستکی به این داره پدر چه رفتاری با خانوادش داشته باشه اگه همش اونارو اذیت کنه زنو بچش اصلاً نمی ...

بله حق با شماست

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵