2737
2734
عنوان

بیاین پیشنهاد برای کادوی روز پدر بدید!

| مشاهده متن کامل بحث + 40053 بازدید | 57 پست
افرین به ایده های جذابت😁

خواهش میکنم  بیچاره ها نظلوم واقع میشن همیشه.

واسه زنا شیک و مجلسی و گرون واسه مردا   اونم با پول خودشون.تازه با کلی منت که بهترین چیزرو واست گرفتم.جوراب نانو اصل  

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دی جی کالا من یه شارژر سفارش دادم مونده چهارشنبه هفته بعد بیاره😥

جدی؟؟؟؟؟؟؟

این ک زده اماده تحویل😕

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2731

[QUOTE=127086179]از خانومایی که اینجورین خیلی خوشم میاد ولی خودم اینطوری نیستم بخوام یه پیرهن بگیرم کل دنیا رو بهم می ...[/QUOTE]

دقیقا منم بخاطر جو به وجود اومده اینکارو کردم...چون نمیخواستم توی بازار و شلوغی برم.ولی خودم اصولا ست چرم میپسندم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
و اونایی ک سایه پدر بالاسرشونه  خیلی خوش شانسن ک این نعمت و دارن😓

پدر

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
برا شوهرم هیچی نمیخرم.برا بابام دستگاه فشار خون خریدم

اخه چرا برای شوهرتون چیزی نمی خرید. بنده خدا مگه چکار کرده.

تو این تاپیک هم بیشتری ها میگفتند برای شوهرشون چیزی نمی خرند.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8117095/اصلا-کادو-برای-روز-پدر-می-خری-چی-می-خری

2738
سلام ، ما پارسال رفتیم براش یه عطر خوشبو که برای ماه تولدش بود خریدیم با یه پیرهن که جنس خوب بود . و ...

سخت نگیر عزیزم ،بابای منم فراموش میکنه مناسب هایی مثل تولد و روز دختر رو بس مشغله شون زیاده 

سایت سارابارا پیجم دارن، ولی خب سایتشون کاملتره خیلی خوبه جنساشون، بدون هیییچ سوالی هم نخواستی پس ...

کامنتم برای سال۹۸بود😅ممنون که پاسخ دادی♥️

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه