2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشهد آلودگی زیاد شده اگر نیاین بهتره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731

خدایی میخواین بیاین چیکا بشینین همونجا فاتحه بفرستین....خوبه گفتن تجمع و مراسم خودداری بشه...

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
2740

نیاااییین بابا توروخدا مسافرت نکنین الکی الکی نزدیک ۳۰۰۰ نفر الوده شدن ۱۰۰ نفر فوت شدن یکم رعایت کنیم😖😖😖

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
نیاااییین بابا توروخدا مسافرت نکنین الکی الکی نزدیک ۳۰۰۰ نفر الوده شدن ۱۰۰ نفر فوت شدن یکم رعایت کنی ...

خو رعایت نمیکنن دیگه تهش کله پا میشیم هممون...😂

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 

😶🤐چ جوری میرین مسافرت بابا تیوی ما ک زبونش مو دراورد سوخت بس ک گفتن نرین مسافرت 

خدارحمتشون کنه اما بخاطر ی فردی ک مرده زنده هارو ب خطر نندازین توروخدا 

عزیزم چند روز پیش ۱۷ نفر تو مشهد مبتلا بودن الان امار حتنا بالا رفته

مشهدیا دارن مراعات میکنن اخه چرا گوش نمیکنین 

محله ما مگس پر نمیزنه این انصافه ک ما از خونهامون بیرون نمیایم بعد مسافر بیاد مشهد با رفت و امدش اوضاع بدتر بکنه 

اش نخوردا دهن سوخته

بخاطر خودتون میگن بخدا

نرید بابا. مراسم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلتون خوشه. خدا رحمتش کنه. خانواده داغدار باید عقلشون برسه مراسم نگیرن. هزینشو بدن پای ماسک و دارو و لوازم بهداشتی بین این مردم پخش کنن والا ثوابشم بیشتره

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2706