2737
2734

فعلا با وایتکس خونه تمیز میکنن کرونا نگیرن .... وقتی منفی بوده دنبال چی هستی عزیزم ... ایشالا میشی نگران نباش

اگه چند ساله منتظری بدون تنها نیستی منم مثل خودت سالها برای داشتنش دعا کردم و تو ناب ترین زمان ک اصلا فکرشو نمیکردم خدا دامنم رو سبز کرد ک هر روز هزاران بار شاکرم و برای شما دوست عزیزم ک در آرزوی داشتن اولاد هستی دعا میکنم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اگه کف کنه و کفش زود از بین بره باردار نیستی ولی اگه کف کنه کفش بمونه یکی دو ساعت بارداری 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

😂😂یاد دوستم افتادم ..همش چرنده 

دوستم گفت خواستم تست بارداری بدم رفتم 

یکم گلاب ب روتون 😁😁ادار کردم و وایتکس ریختم دیدم کف کنده 😝😝

بعد گفتم ببینم اگه اینجور باشه باید رو ادار شوهرمم امتحان کنم 😐😐😨😨 اسکوله دیگه 😂😂

خلاصه شوهر هم ادارش رووایتکس ریخت روش 😐😐

شوهرش گفته نکنه منم حاملم 🤣🤣🤣

ادار شوهره هم کف کنده 😐😐

2738

من خمير دندون رو شنيده بودم اما نه ديگه وايتکس

منم مامان ميشم.هورااااااااا  خدايا شکرت  خداجون ممنونم  خداي مهربونم  ازت ميخوام ني ني مو صحيح وسالم بزاري تو بغلم.خداجون بعد از کلي انتظار دلمونو شاد کردي ازت ممنونم هزاران هزار بار ممنونم.فندوق کوچولوي  عزيزم منو بابايي بي صبرانه منتظرتيم.واسه سلامتي ني نيم وبراي  صحيح وسالم بدنيا اومدنش يه صلوات ميفرستين.اللهم صل علي محمد وال محمد.ممنونتونم  
خمیر دندون چه جوری میشه؟؟؟؟؟؟

شنيده بودم يه مقدار خميردندون رو بريز توي يه ظرف بعد چند قطره ادرار رو بريز روش.اگه حباب داد يعني مثبت اما هيچي نشد منفي.اما انجام ندادم.خب وقتي شک به بارداري داري برو ازمايش بده.اينا همش الکيه

منم مامان ميشم.هورااااااااا  خدايا شکرت  خداجون ممنونم  خداي مهربونم  ازت ميخوام ني ني مو صحيح وسالم بزاري تو بغلم.خداجون بعد از کلي انتظار دلمونو شاد کردي ازت ممنونم هزاران هزار بار ممنونم.فندوق کوچولوي  عزيزم منو بابايي بي صبرانه منتظرتيم.واسه سلامتي ني نيم وبراي  صحيح وسالم بدنيا اومدنش يه صلوات ميفرستين.اللهم صل علي محمد وال محمد.ممنونتونم