2733
2739

😔😔ای وای انشالله که چیزی نشه خیلی ناراحت شدم ..یادخودم افتادم منم خون ریزی داشتم وهیچکس جوابمونمیداد 😭

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

واای تورو خدا تلاشتونو بکنین براش اتفاقی نیوفته، حتما خبرشو بزار ببینیم انشاالله که اتفاقی نیوفته و خواهرت و کوچولوش سالم باشن، بچه ها فقط براش دعا کنین

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@gojira     @shahrzad74     بچه ها دعا کنید براش

خداکمکشون کنه انشالله خبری شد منولایک کن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
عزیزم ،حال خواهرتون خوبه؟  

شیفت بیمارستان خصوصی ک اول رفته بود صبح عوض شد و خواهرم دوباره رفت اونجا با التماس بالاخره بستریش کردن وبعد با  دکترش تماس گرفتن اما باز نیومد و با مامای اونجا تلفنی صحبت کرد و شرح حال گرفت و دستور سونو داد  خدا رو شکر  

رفته سونو و بچه سالمه 

فعلن تحت نظره 

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
2738

سلام عزیزم شما تو سال ۹۶ نوشته بودی پسرت پوشکش لک نارنجی میافته چیکار کردین خوب شد؟ پسر منم سک ماه و ۲۴ روزشه اینجور شده سه چهار روزه

خیلی نگرانم.الانم که دکتر نمیشع رف😣

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
سلام عزیزم شما تو سال ۹۶ نوشته بودی پسرت پوشکش لک نارنجی میافته چیکار کردین خوب شد؟ پسر منم سک ماه و ...

خانمی لک نارنجی تو پوشک تنها دلیلش کم ابیه

احتمالا کم شیر می خوره

پسر منم طفلک ماه اول اینطوری بود، دیر متوجه شدم

سلام عزیزم شما تو سال ۹۶ نوشته بودی پسرت پوشکش لک نارنجی میافته چیکار کردین خوب شد؟ پسر منم سک ماه و ...

سلام عزیزم 

شرمنده بعد چند ماه تازه اومدم سایت 

سوالتون رو هم الان دیدم 

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین