2737
2739

خونریزیش بند نمیاد اول رفته دو تا بیمارستان خصوصی شهرمون پذیرشش نکردن و گفتن باید بری بیمارستان دولتی ک اونجا مرکز کروناست و بیماران کرونایی رو اونجا نگه میدارن بعد از چند بار تماس دکترش جواب داده و گفته ببرینش همون دولتیه 

حالا اونجام پذیرشش نکردن گفتن  اینجا خطرناکه بخاطر کرونا 

مگه میشه مگه داریم 

الانم هرچی ب دکتره زنگ میزنن ریجکت میکنه

الانم دارن بر میگردن خونه 

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 

دوستان راهی برای بند اومدن خونریزی هست

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمال زایمان‌ زود رس چ راهی برای بند اومدن خونریزی میتونه باشه ببرید ی شهرستان نزدیک به شهرتون‌ اورژانسی یا برید ی دکتر خصوصی بیارید تو خونه

علی بن‌الحسین علیه السلام اَشْبَهُالنّاسخَلْقاً وَخُلْقاً ومَنْطِقاً  به رسول الله⚘

بگو توی آب بشینه 

آب خون ریزی رو بند میاره

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2738
آخی  چرا خصوصی پذیرش نمیکنه

میگه ما اینجا پزشک کشیک زنان نداریم 

کدوم‌ شهرید

یه بیمارستان برسونیدش واسه خودشم خطرناکه

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
2706