2733
2734
عنوان

رابطه در دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 134 پست
صرفا چون دوستات موفق شدن یا خوش شانسن دلیل نیس بقیه هم بشن ::/ اشتباه اشتباهه حتی اگه آخرش ازدواج با ...

عزیزم من قصد اینکارو ندارم فقط میخواستم نظراتو دراین مورد بدونم 

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من مدیر قرارداد هستم  بله الحمدلله خوشبختم  من از ازدواج انتظار رویایی نداشتم  تجر ...

میفهمم عزیزم. من سن شما و تحربتون رو ندارم. اما چون دیدم کسی ک باهاشم درحالیکه تو محیط واقعا بدی زندگی میکنه اما ازشون تاثیر نمیگیره و پایبند من مونده و نهایتا قراره ازدواج کنیم تصمیمم رو گرفتم. نه برای نگهداشتنش بود ن هیچ چیز دیگه. حس کردم یچیز متقابله

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
دقیقا من ترجیح میدم سکوت کنم در مقابل این طرز تفکر😶

كار خوبي ميكني 

وقتي ميبيني كسي فرهنگ خانوادگيش در شانت نيست جوابشو ندي بهتره🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
صیغه گناهه بنظرم

من اصلا کاری با صیعه ندارم عزیزم اعتقادیم بهش ندارم. مگه میشه ادم بیاد ۴تا کلمه بخونه بعد بکه اوکی همه چیز الان حلال شد؟ من فقط چیزی ک شنیده بودمو گفتم. وگرنه من خودم مخالف این چیزام

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
كار خوبي ميكني  وقتي ميبيني كسي فرهنگ خانوادگيش در شانت نيست جوابشو ندي بهتره🌹

دقیقا کسی که داره خودشو گول میزنه رو هر چی هم بگی فایده نداره👌❤

لایک نکن خوااهش کردم😿😹🔫
دقیقا کسی که داره خودشو گول میزنه رو هر چی هم بگی فایده نداره👌❤

🌹🌹🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
توی این تاپیک چی ؟ چرا مصادره به مطلوب میکنید  در ضمن بنده گفتم محجبه نیستم  نگفتم اعتق ...

من هنوزم رو حرفم هستم .اگه به اسلام معتقدیم رابطه بدون عقد گناهه...خودمون ک نمیتونیم گول بزنیم اگه نیستیم اون یه بحث دیگس

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀
2706