2737
2734
عنوان

کیا از این عشق ها دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 85 پست
وقتی ب ی هاپو بگی بچم میدونی ک خودت چی میشی؟؟؟ 😕دیگه مهربونی و احساساتی شدن هم حدی داره🤢

حیوانات جزئی از خانواده هستن این چیزا هنوز تو ایران جا نیوفتاده 😒

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری میتونین به جای بچه ، به سگ و گربه بگید بچم؟ قصد اهانت ندارم فقط میخوام حستون و دلیلشو بدونم

واسه منم سواله

این فقط توهین به خودشونه،چون بچه و پدر و مادر قطعا همنوع باید باشن

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2742
وقتی ب ی هاپو بگی بچم میدونی ک خودت چی میشی؟؟؟ 😕دیگه مهربونی و احساساتی شدن هم حدی داره🤢

اشکالی نداره ....شما ناراحت نشید.⁦☺️⁩🙏🌼🌸

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
چجوری میتونین به جای بچه ، به سگ و گربه بگید بچم؟ قصد اهانت ندارم فقط میخوام حستون و دلیلشو بدونم

سوال منم همینه..حیف بچه کوچولو و ناز نیست ک از وجوده خودتون و از ثمره عشقتونه باهاتون میخنده بهتون وابستس دوستون داره بزرگ بشه حرف میزنه ،شما میشید همه کسش بعد اونو ترجیح میدن ب ی سگ و گربه....

2738
واسه منم سواله این فقط توهین به خودشونه،چون بچه و پدر و مادر قطعا همنوع باید باشن

من خودم خرگوش خیلی دوس دارم یا جوجه، ولی اگر داشته باشمم نمیگم بچم، بچه ی عشق دیگه ای داره، وقتی تو خواب بوسش میکنی، وقتی شیر میدی بهش، وقتی دستاشو میگیری و با اون پاهای توپولیشو سعی میکنه وایسه....ای جووووونم😍😍😍😍

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
سوال منم همینه..حیف بچه کوچولو و ناز نیست ک از وجوده خودتون و از ثمره عشقتونه باهاتون میخنده بهتون و ...

آره واقعا

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

چه فرقی داره ...برای من واقعا تفاوت نداره....تا خودتون تجربه نکنید واقعا نمیشه درکش کنید.

خب هرکس یه اخلاقی داره 🙏🌼🌸

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
جای بچه رو نمیگیره .اما جای خودش داره.

ولی بچه ی خودت یچی دیگه اس..امیدوارم مادره واقعی بشی بفهمی من چی میگم قصد توهین و اینجور چیزا رو هم ندارم گلمم..ولی حیفه ی بچه خوشگل و ناز و با اینا مقایسه کرد عزیزم.

سوال منم همینه..حیف بچه کوچولو و ناز نیست ک از وجوده خودتون و از ثمره عشقتونه باهاتون میخنده بهتون و ...

خب عزيزم خيليا هستن ك ب سگ يا گربه علاقه دارن و وقتي ك اين حيون رو نگه ميداري خيييلي بهش وابسته ميشي واقعا جاي بچه رو پر ميكنه

2706