2752
2734
عنوان

کیا از این عشق ها دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 85 پست
وقتی ب ی هاپو بگی بچم میدونی ک خودت چی میشی؟؟؟ 😕دیگه مهربونی و احساساتی شدن هم حدی داره🤢

حیوانات جزئی از خانواده هستن این چیزا هنوز تو ایران جا نیوفتاده 😒

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چجوری میتونین به جای بچه ، به سگ و گربه بگید بچم؟ قصد اهانت ندارم فقط میخوام حستون و دلیلشو بدونم

واسه منم سواله

این فقط توهین به خودشونه،چون بچه و پدر و مادر قطعا همنوع باید باشن

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2731
وقتی ب ی هاپو بگی بچم میدونی ک خودت چی میشی؟؟؟ 😕دیگه مهربونی و احساساتی شدن هم حدی داره🤢

اشکالی نداره ....شما ناراحت نشید.⁦☺️⁩🙏🌼🌸

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
چجوری میتونین به جای بچه ، به سگ و گربه بگید بچم؟ قصد اهانت ندارم فقط میخوام حستون و دلیلشو بدونم

سوال منم همینه..حیف بچه کوچولو و ناز نیست ک از وجوده خودتون و از ثمره عشقتونه باهاتون میخنده بهتون وابستس دوستون داره بزرگ بشه حرف میزنه ،شما میشید همه کسش بعد اونو ترجیح میدن ب ی سگ و گربه....

واسه منم سواله این فقط توهین به خودشونه،چون بچه و پدر و مادر قطعا همنوع باید باشن

من خودم خرگوش خیلی دوس دارم یا جوجه، ولی اگر داشته باشمم نمیگم بچم، بچه ی عشق دیگه ای داره، وقتی تو خواب بوسش میکنی، وقتی شیر میدی بهش، وقتی دستاشو میگیری و با اون پاهای توپولیشو سعی میکنه وایسه....ای جووووونم😍😍😍😍

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
سوال منم همینه..حیف بچه کوچولو و ناز نیست ک از وجوده خودتون و از ثمره عشقتونه باهاتون میخنده بهتون و ...

آره واقعا

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

چه فرقی داره ...برای من واقعا تفاوت نداره....تا خودتون تجربه نکنید واقعا نمیشه درکش کنید.

خب هرکس یه اخلاقی داره 🙏🌼🌸

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
جای بچه رو نمیگیره .اما جای خودش داره.

ولی بچه ی خودت یچی دیگه اس..امیدوارم مادره واقعی بشی بفهمی من چی میگم قصد توهین و اینجور چیزا رو هم ندارم گلمم..ولی حیفه ی بچه خوشگل و ناز و با اینا مقایسه کرد عزیزم.

سوال منم همینه..حیف بچه کوچولو و ناز نیست ک از وجوده خودتون و از ثمره عشقتونه باهاتون میخنده بهتون و ...

خب عزيزم خيليا هستن ك ب سگ يا گربه علاقه دارن و وقتي ك اين حيون رو نگه ميداري خيييلي بهش وابسته ميشي واقعا جاي بچه رو پر ميكنه

2706