2737
2739
عنوان

میشه لطفااااا کمکم کنین اونایی که تجربه بارداری دارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 58 پست

خانوما منم از شنبه حس میکنم بچه خیلی پایین بعد که زود زود خودشو سفت میکنه دارم به زایمان نزدیک میشم یعنی؟

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
خوبه که علائم میخوای چکار فوقش سزارین میشی دیگه عین من خوبه از شش ماه کمردرد دارم  نی نی ام الا ...

اون دردارو بخدا منم دارم کمردرد، دردلگن، تنگی نفس، بیخوابی، دردبدنم دیگ خستم کرده فقط الان فقط دلم میخاد درد زایمان بگیرم برم نی نیمو بغل کنم راحت شدم خیلی بی طاقت شدم😔اخه کی میخاد تا40هفته صبرکنه😕

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما منم از شنبه حس میکنم بچه خیلی پایین بعد که زود زود خودشو سفت میکنه دارم به زایمان نزدیک میشم ...

منم چنروزه حس میکنم نی نی خیلی پایینه زود زود سفت میکنه ولی بعدش خوب میشه دیروزم از صب درد پریودی داشتم ولی خوب شد

اون دردارو بخدا منم دارم کمردرد، دردلگن، تنگی نفس، بیخوابی، دردبدنم دیگ خستم کرده فقط الان فقط دلم م ...

آره خیلی سخته بخدا منم دیگه به تهش رسیدم ولی باز میگم خدا کنه به ۱ یا دوم برسم 

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2731
اون دردارو بخدا منم دارم کمردرد، دردلگن، تنگی نفس، بیخوابی، دردبدنم دیگ خستم کرده فقط الان فقط دلم م ...

تیکرامونم که فقط دوروز فاصله دارن😍برات چندم زدن؟

[QUOTE=126784402]اره منم یکی دوهفته اس دارم باشه گلم ممنون دکترت ساعت چند میاد مطب

عزیزم دکترم ساعت ۸ صبح میاد مطبش به نظرت صبر کنم شوهرم میگه نریم فعلا بیمارستان بزار بریم‌مطبش ببینیم چی میگه بخاطره شرایط این ویروس لعنتی😞

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
بیمارستان رفتم اولش بالا بود بعد اومد پایین گفتن به خاطر لک قهوهای دار ی خطر ناکه شما که فشارخون بال ...

نه بالا نیس همیشه رو ۱۱ یا ۱۲اس من از هفته ۳۰ تاحالا درد پریودی دارم قرار بود معاینه ام کنه دکتر گفت صبر میکنم هفته دیگه معاینت می کنم میگم شاید باز شده باشه رحمم نمیدونم هول شدم اصلا موندم چیکار کنم گیجم

هعی خوشبحالت که زایمانت نزدیک شد منکه هیچچچ علایمی ندلرم خسته شدم😔انشا... سلامتی زایمان کنی

خیلی ممنونم دعا کنین😢من که فعلا از استرس دارم میمیرم نمیدونم چیکار کنم خدا خودش واسه هممون بخیر کنه

2740
خیلی ممنونم دعا کنین😢من که فعلا از استرس دارم میمیرم نمیدونم چیکار کنم خدا خودش واسه هممون بخیر کنه

نه عزیزم استرس نداشته باش فقط سعی کن اروم باشی بالاخره باید این علایمو میدیدی.. انشا.. ک صحیح و سالم زایمان میکنی😍

نه عزیزم استرس نداشته باش فقط سعی کن اروم باشی بالاخره باید این علایمو میدیدی.. انشا.. ک صحیح و سالم ...

ممنونم بخاطره قوت قلبت گلم ایشالا به سلامتی زایمان کنی توروخدا دعام کنین به خوبی بگذره فقط منتظرم یه ساعت دیگه بگذره برم مطبش ببینم‌چی میگه 

تیکرامونم که فقط دوروز فاصله دارن😍برات چندم زدن؟

اره دقیقا😍😍 البته تیکرم ی روز جابجاست درواقع الان 38هفته و1روزم.. 26م تاریخ زایمانمه البته امیدوارم هفته بعدی دیگ تموم شه راحت شم.. شماچی؟ 

ممنونم بخاطره قوت قلبت گلم ایشالا به سلامتی زایمان کنی توروخدا دعام کنین به خوبی بگذره فقط منتظرم یه ...

حتما عزیزم اگ توام زایمان کردی برا همه دعا کن😍😍😍انشا.. به خوبی و خوشی میگذره و ی نی نی توپولو بغلت میگیری میای خونه😍😍😍

اون سفت شدن بچه که میگی همون انقباض رحمه.دردهاتم کم کم شروع میشه

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
حتما عزیزم اگ توام زایمان کردی برا همه دعا کن😍😍😍انشا.. به خوبی و خوشی میگذره و ی نی نی توپولو بغل ...

انشاالله ممنونم عزیزم

2706