2752
2734
عنوان

میشه لطفااااا کمکم کنین اونایی که تجربه بارداری دارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 58 پست
دلیلش چی بود؟؟؟دهانه رحمتون باز نشده بود اخه من دردم ندارم فقط مدام بچه خودشو سفت میکنه و فشار میاره

نه اصلا

حتی من آبریزشم داشتم 

شرررررر آب میومد پایین با این شرایط دو هفته دکترم منو نگه داشت بعد سزارین شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه درد ندارم طبیعیه؟؟؟ دردای پریودی داشتم این چند وقته ولی نامنظم وکم اون قدر شدید نیست هیچ تجربه ا ...

برو من یه هفته درد پریودی داشتم تا فشارم رفت بالا لکه قهوهای داشتم سزارین کردن برو بیمارستان

منم مثل شما بودم رفتم بیمارستان صبح سزارین کردن برو بیمارستان لکه قهوهای خطرناکه

عزیزم لک شما دیدی ؟؟؟یعنی درست مثه من بود؟؟؟معذرت میخوام ولی من ترشح قهوه ای چسبناک پرنگ بود ومقدارشم خیلی کم بود ودیگم ندیدم به نظرتون همین الان برم‌بیمارستان یا بزارم دوساعت دیگه برم‌مطب دکترم؟؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2731
برو من یه هفته درد پریودی داشتم تا فشارم رفت بالا لکه قهوهای داشتم سزارین کردن برو بیمارستان

اره منم یکی دوهفته اس دارم باشه گلم ممنون دعام کنین😢

طبق سونو و تاریخ زایمانم که زده واسم میشم ۳۸ هفته و ۲روز...ولی طبق پریودی ۳۷ هفته و ۴روز...پس به نظر ...

عجله نکن برو مطب

بیمارستان بری میفرستن اول معاینه اونم ی پرستار میاد نه دکتر

بعد باید بری اکو قلب جنین که 20 دقیقه باید طاق باز بخوابی که خیلی اذیت میشی

اره حتما برو‌ مطب دکتر معاینه کنه ولی خبرای خوب در راهه به زودی زایمان میکنی ایشالا

خیلی ممنون جواب دادین باشه گلم میرم بخاطره این شرایط نگرانم واسه همین میخوام اگه الکیه نرم بیمارستان برم همون مطب دکتر

عجله نکن برو مطب بیمارستان بری میفرستن اول معاینه اونم ی پرستار میاد نه دکتر بعد باید بری اکو قلب ...

درست میگین خودمم تو مطب دکترم حس بهتری دارم اونجوری استرس میگیرم

عزیزم لک شما دیدی ؟؟؟یعنی درست مثه من بود؟؟؟معذرت میخوام ولی من ترشح قهوه ای چسبناک پرنگ بود ومقدارش ...

به نظر من برو من مثل شما بود ارفتم بیمارستان گفتم فشارم بگیرین بعدش گفتم لکه قهوهای دارم معاینه کردن دیگه نگذاشتن برم صبح سزارین میگن بچه داخل شکم پی پی میکنه

به نظر من برو من مثل شما بود ارفتم بیمارستان گفتم فشارم بگیرین بعدش گفتم لکه قهوهای دارم معاینه کردن ...

فشارتون بالا بود یعنی؟؟؟

فشارتون بالا بود یعنی؟؟؟

بیمارستان رفتم اولش بالا بود بعد اومد پایین گفتن به خاطر لک قهوهای دار ی خطر ناکه شما که فشارخون بالا نیست ان شاالله چیزی نیست نگران نباشین برو پیش دکترت مطب بهتره تا بیمارستان

هعی خوشبحالت که زایمانت نزدیک شد منکه هیچچچ علایمی ندلرم خسته شدم😔انشا... سلامتی زایمان کنی

خوبه که علائم میخوای چکار فوقش سزارین میشی دیگه عین من خوبه از شش ماه کمردرد دارم  نی نی ام الان یه هفته ست حس میکنم تو لگنمه امشبم که دیگه هفت جدمو به چشم دیدم از بس که خودشو سفت کرده بود پدرمو دراومده بخدا

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28