2733
2734
عنوان

میشه لطفااااا کمکم کنین اونایی که تجربه بارداری دارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 58 پست
اون سفت شدن بچه که میگی همون انقباض رحمه.دردهاتم کم کم شروع میشه

زیر شکمم نیستا فقط کل قسمت بالاست از ناف به بالا یعنی انقباضه دردام کمه مثه پریودی میمونه

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
نه بالا نیس همیشه رو ۱۱ یا ۱۲اس من از هفته ۳۰ تاحالا درد پریودی دارم قرار بود معاینه ام کنه دکتر گفت ...

خوب پس شما فشارخون بالا نیست ان شاالله مشکلی ندارین آزمایش کشت ادرار انجام دادین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خوبی چکار کردی رفتی دکتر

سلام عزیزم بله رفتم خداروشکر مشکلی نبود معاینه ام کرد گفت یه سانت باز شده دهانه رحمت...به نظرتون چقدر طول میکشه تازایمان کنمو باز تر بشه؟

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
سلام عزیزم بله رفتم خداروشکر مشکلی نبود معاینه ام کرد گفت یه سانت باز شده دهانه رحمت...به نظرتون چقد ...

سلام گلم یه سوال دارم من الان ۳۸هفته و ۵روزمه ولی نی نیم هنوز تو لگن نیومده چیکار کنم به نظرتون بیاد پایین؟؟دلم میخواد طبیعی زایمان کنم

اره دقیقا😍😍 البته تیکرم ی روز جابجاست درواقع الان 38هفته و1روزم.. 26م تاریخ زایمانمه البته امیدوار ...

عزیزم ببخشید صبح وسط حرفامون بسته م تموم شد،واقعا دکترت۲۶ زده تاریخ زایمانتو؟مال من سونو ان تی زده ۴ فروردین طبق  آخرین پری هم ۱فروردین حالا نمیدونم چی میشه،البته نی نی من دختر شما چی؟همش میگن دختر از موعدش زودتر میاد حالا دیگه نمیدونم چی میشه

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
عزیزم ببخشید صبح وسط حرفامون بسته م تموم شد،واقعا دکترت۲۶ زده تاریخ زایمانتو؟مال من سونو ان تی زده ۴ ...

برامنم دختره... عزیزم من امروز رفتم سونو گرافی دور سرجنین 34هفته زده بود درصورتی ک من 38هفتم شما اطلاعی داری طبیعیه یا نه سونوگراف گف بچت خیلی ریزه وزنشم2686 بود... وزنش خیلی کم بود خیلی نگرانم

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
برامنم دختره... عزیزم من امروز رفتم سونو گرافی دور سرجنین 34هفته زده بود درصورتی ک من 38هفتم شما اطل ...

ای جانم😍😍😍 ان شاالله به سلامتی نینیتو بغل کنی عزیزم،والا من اولین بچه مه زیاد تجربه ی آنچنانی ندارم به تو گفتن بچت ریزه به منم گفتن بچه زیاد رشد کرده حالا خوب وبدشو نمیدونم دکترمم گفته ۲۰ برم سونو بدم ببرم پیشش به امید خدا ان شاالله که چیزی نیست نگران نباش فدات شم امیدت به خدا باشه😘😘😘ت

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
ای جانم😍😍😍 ان شاالله به سلامتی نینیتو بغل کنی عزیزم،والا من اولین بچه مه زیاد تجربه ی آنچنانی ندا ...

انشا.. ک خوبه اخه تا32هفته همه سونوهاش عالی بود.. دیشب از نگرانی خوابم نبرد.. انشا.. توام نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری

انشا.. ک خوبه اخه تا32هفته همه سونوهاش عالی بود.. دیشب از نگرانی خوابم نبرد.. انشا.. توام نی نیتو صح ...

نه چیزی نی نگران نباش تازه به من گفته زایمانت سخته ولی بازم امیدم بخداست، خدا قوربونش برم خیلی رحیمه،ان شاالله به زودی زود دوتامون صحیح وسالم نی نیامونو بغل میگیریم 

نه چیزی نی نگران نباش تازه به من گفته زایمانت سخته ولی بازم امیدم بخداست، خدا قوربونش برم خیلی رحیمه ...

انشا.... خدا ازدهنت بشنوه چقد انرژی مثبتی😍ممنون عزیزم ک دلگرمم کردی

انشا.... خدا ازدهنت بشنوه چقد انرژی مثبتی😍ممنون عزیزم ک دلگرمم کردی

والا چیه آدم بیخود به خودش استرس بده حالا بچه همه که مثل هم نمیشن یکی کوچک یکی بزرگه دیگه فقط خدا کنه سالم وصالح باشن بیاد بیرون وزنشم خوب میشه ان شاالله

والا چیه آدم بیخود به خودش استرس بده حالا بچه همه که مثل هم نمیشن یکی کوچک یکی بزرگه دیگه فقط خدا کن ...

انشا.. 😍😍امیدوارم بزودی نی نی خوشگلتو بغل بگیری😍