2733
2734

اره

ی ربع بیست دقیقه کنارشبخواب

خوابش که برد برو بیرون

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

شب نخاب کارای خونه رو انجام بده 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

همسر منم همینطوره باید ذره ای صدا نباشه تو خونه

منم از خدا خواسته میخوابم  

هیچی ندارم بنویسم...فقط می دونم تو قشنگترین خیر خدا بودی برای حکمت زندگی من❣خدایا شکرت ک منو لایق واژه ی زیبای مادر دونستی🙏👼خدایا به عظمتت قسم هرکس ک منتظر فرزنده  زودتر دامنش رو سبز کن🤲🙏آمین

شوهر منم شیفت شبه تا صب کارامو میکنم غذامم اکاده میزارم تو یخچال شوهرم میاد کاری ندارم باهم میخوابیم باهم غذا میخوریم و قبل از اینکه بره هم فیلم میبینیم هیچ چیز مهم تر شوهرم نیست

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵
2706