2737
2739

٨ روزه خونه بابامم

شوهرم پيش باباش بوده كه مشكوك به كرونا بوده هيچكدوم از خواهر برادراش نرفتن پيش باباش فقط اين رفت 

شوهرم سر كارش ميره سرش خيلي شلوغه به حدي كه ٨ روزه هر چي زنگ زدم باهام حرف نزده همش گذاشته رو انسور با اينور حرف ميزده اخر شب هم يه ده مين باهام حرف زده 

امروز بده ١٠ بار زنگيدن الان جواب داد خوبي بعد وقت با اون خط حرف زد و قطع كرد كه كار اورژانسي پيش اومده يا ميزنگم 

منك تل قطع كردم 

خيلي ناراحتم و عصباني 

ای بابا خب بزنگ یمی از خاهر برادراش بگو! بگو یکمم شما به فکر باشید. شوهرم کارش هست تازه مراقبت از باباششم گذاشتید برعهده اون

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا خب بزنگ یمی از خاهر برادراش بگو! بگو یکمم شما به فکر باشید. شوهرم کارش هست تازه مراقبت از با ...

من باهاشون ارتباط ندارم بعدم اونا از ترس کرونا تا دم در خونه باباشون هم نرفتن به حرف من کوش نمیدن

2728
حق بده بهش  حالا ناراحتیمم درسته  بذار ب وقتش باهاش بخرف بگو ناراحت میشدم منم بوذم بهرحا ...

نمی‌دونم والا تا کی می‌خواد اینجور کنه 

اصلا زنگ زدم حال باباشم بپرسم 😕

این شوهرا والا خوب بشو نیستن.من قبل ازین کرونا بهش هی میگفتم پول بده براعیدم خرید کنم میگف پول ندارم.گفتم که ۱قدون ندلرم تو کیفم ۲۰تومن دراورد داد رفت به باباش ۵۰تومن قایمکی داد   من دیدگ.چند روزه هم گفتم هیچی توخونه نداریم دیشب رفته مرغ خریدهاورده قبل  خودمون به بابش خریده  داده.چه بی مسئولیت آخه انگار باباش حقوق نمیگیرا گشنش

خداجونم مواظب مسافر کوچولوی ما هم باش خودت حافظو یاورش باش به منم کمک کن مواظبش باشم و خوب بزرگش کنم همون طور که تو میخایی😘🤩
2738

عزیزم بهش اینقد زنگ نزن ارزش خودت رو حفظ کن و از شوهرت ممنون باش که اینقدر به فکر پدر و مادرشه حتی اگر آدمهای خوبی هم نباشن پدر و مادرن 

و بهش پیام بده بگو عزیزم ازت ممنونم که اینقدر مهربونی و مواظب پدرت هستی فقط به خاطر من و بچه هات مواظب خودت باش و بهمون حق بده نگرانت باشیم واسه همینه اینقدر زنگ میزنم نگرانتم هم نگران تو هم نگران پدرت 

ببین چی میگه 

آروم باش عزیزم