2737
2734
عنوان

سلام

96 بازدید | 20 پست

بچه ها ظهرتون بخیر   میگم بهتر نیست یکم از شوهر حاملگی و  مادرشوهر  خارج بشید؟😕 عصاب ادم بهم  میزیزه اوج  خلاقیت خاطرات  عقده که  اکثرانم   مسئله خاک بر سریه   یا به باد معده روده  ختم میشه😐😐😐

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خوب چی بگیم ازسوتی هامون بگیم بخندیم

هزارتا سوتی هست مگه  فقط سوتی خاک بر سریه؟؟ یه درصد  فکر کن اصلا خانوم نباشن دختر بچه باشن یا یه پسر دبیرستانی   یا یه خرس گنده

خوبه که تاپیک های شوهر حاملگی و مادرشوهر رو خیلی دوس دارم🤪👊🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
خوبه که تاپیک های شوهر حاملگی و مادرشوهر رو خیلی دوس دارم🤪👊🍭

عجببب😂😂 اینا که خوبه طرف توهم بر میداره شوهرم  خیلی  خوشگله من براش کمم  خوب به کسی چه؟

هیچ کس غیر یه عده خاص راهنمایی درست نمیده به ادم انگار با زنای  صد سال پیش طرفی  اوج راهکار رژقرمزه😐

عجببب😂😂 اینا که خوبه طرف توهم بر میداره شوهرم  خیلی  خوشگله من براش کمم  خوب ...

بابا بخون بخند چکار واقعیت و ربطش به خودت داری😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706