2733
2734
سلام.من پلی کیستیک بودم.چاق هم شده بودم.2 سال رفتم دکتر و اومدم.شوهرم جراحی هم کرد.وزنم رو خیلی کم کردم و باشگاه میرفتم.نمیدونم چند کیلو ولی لاغر شدم.بعد وقتی قرار شد که برم ای یو ای خود بخود خودش اومد.دو باره تو بارداریم چاق شدم و بعد از پنج سال تصمیم گرفتم لاغر کنم.وقتی دو باره وزنم رو خیلی کم کردم دومی هم خود بخود اومد.الان 9 ماهشه.دیگه میترسم لاغر بشم ههههه.اخه میگن هورمون مردونه تو چزبی ذخیره میشه و اگه لاغر بشی از بین میره و بارداری راحت میشه.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دختر خاله شوهرم 13 سال بچه دار نمیشد.شوهرش اسپرم نداشت.کلی دارو مصرف کرد و حتی ای وی اف و اسپرم اهدایی گرفت ولی بچه هاش از بین رفتن.تصمیم گرفت جای خالی بچه را با تفریح و ورزش پر کنه.فکر کنم 90 کیلو بوده باشه.اخه خیلی چاق بود.بعد وزنش رو رسونر67 اونوقت چون شوهرش هم تحت درمان بود با همون تعداد اسپرم کمی که شوهرش داشت باردارشد.2 سال بعد ناخاسته یکی دیگه.الان یه دختر و یه پسر داره.
مامان نگار و نازی جون.........

خدا بچه هات رو برات حفظ کنه و سلامت باشن

خدا از دهنت بشنوه،،،

البته الان یکی دو ماهی میشه که یه تغییراتی. رو توی تخمد إنهام حس میکنم،،، توی نیمه سیکلم گز گز میکنه که قبلا اینطوری نبودم

منم امیدوارم ببینم چی میشه،،

بیا ره توشه برداریم....
2731
عزیزم.نگران نباش .من خیلی سر اولی گریه کردم.خدا صدامو شنید بهم دادشون.الان همش میگم خدا خیلی بهم لطف داشته که دو تا دختر بهم داده.جون باباشون هم به این دخترا بنده.من پسر دوست نداشتم.هیچوقت هم ازش نخواستم.از خدا بخواه از ته دل که شنوای بینا است.ماه رمضان برات انشالله برکتش رو نشون بده گلم.
ممنون مأمان نگار ونازی ،،،

منم خیلی درمان کردم،، پیش أکثر دکترهای معروف رفتم ،،

منتها الان فقط امیدم به خداست،،،

یا من اسمه دوا و ذکره شفا..!
بیا ره توشه برداریم....
2738
سلام رزگلی چه تاپیک خوبی زدی
منم دکی ماه قبل بهم گفته باید 5تا 6تا کم کنی تا طبیعی باردار بشی ومیگفت حتما میشی منم شروع کردم به رژیم وورزش ومطمئنم دکترم درست زده به هدف جالب اینجاست هر دو دکتر در یه زمان بهم این حرفو زدن ان شالله بعد ماه رمضون شروع میکنم پیاده روی وشنا تا ان شالله با لاغر شدنمون نتیجه بگیریم

رز گلی میخوای لیست تهیه کنیم وتا نی نی دار شدن ووزن کم کردن کنار هم باشیم؟

بچه ها امشب برای همه منتظرهای نی نی دعا کنید
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
ماماتیس جون جدی؟؟؟ بعد از ١٥ سال!!!!!؟؟؟؟

خوب خدا رو شکر وزنت به چند رسید؟؟؟

مشکل خاصی هم داشتی؟؟؟

ببخشید اینقدر میپرسم،،، اخه ذوق زده شدم،،،
بیا ره توشه برداریم....
سمیه جون خیلی خوبه،،، امیدوارم زودتر مامان شی...

شما چند وقته که أقدام کردی؟؟؟

برای لیست هم قبول یکیش خودم که تا الان ١٥ کیلو کم کردم منتها ١٠ تای دیگه هم باید کم کنم،،،

نفر بعدی شما ،،،،
بیا ره توشه برداریم....
2706