2737
2734
عنوان

راهی هست که شناسایی نشم؟

154 بازدید | 22 پست

یه زن متاهل با شوهرم بوده من فهمیدم و کلی مدرک جمع کردم حالا میخوام ناشناس زنه رو تهدید کنم تو اینستا ..راهی هست که به هیچ وجه شناسایی نشم ؟میخوام یه اکانت فیک بسازم..میشه اکانت ساخت بدون شماره تلفن ؟ اصلا نمیخوام بفهمه از طرف منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

ولی مطمئنید مشکل از خانومه باشه؟ 

یعنی اگه اون زن رو تهدید کردید و رفت شوهرتون نمیره دنبال یکی دیگه؟ اگه میره پس باید یه فکری برای همسرتون هم بکنید 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
خب اون میفهمه تویی کسی نیست که باهاش دشمن باشه جز تو

فکر همه جاشو کردم که اصلا شک نکنه ..فقط نمیخوام شناسایی بشم ..من زیاد از اینستا سر درنمیارم نمیدونم چطوری با ایمیل و بدون شماره نصبش کنم 

فکر همه جاشو کردم که اصلا شک نکنه ..فقط نمیخوام شناسایی بشم ..من زیاد از اینستا سر درنمیارم نمیدونم ...

اینستا با شمارست. مگر بهش پیام دادی و خوند بیای بلاکش کنی و سریع نام کاربریت رو تغییر بدی مثلا اگر نام کاربریت گل سرخه بذاری شبنم و پیجتو ببری تو حالت مخفی و تعلیق

ولی مطمئنید مشکل از خانومه باشه؟  یعنی اگه اون زن رو تهدید کردید و رفت شوهرتون نمیره دنبال یکی ...

زنه هفت خطه ..از اوناست که فقط طرفو تیغ میزنن نمیذارن حتی دستشم بهش بخوره ..کلی پول گرفته از شوهرم انگشتشونم به هم نخورده خودش با شوهرش خوشبخته ..ولی اینم قبول دارم مشکل از شوهرمه..اینم اخرین فرصتیه که میخوام بهش بدم ..بازم اگه تکرار کنه دیگه تلاشی نمیکنم 

زنه هفت خطه ..از اوناست که فقط طرفو تیغ میزنن نمیذارن حتی دستشم بهش بخوره ..کلی پول گرفته از شوهرم ا ...

امیدوارم که دیگه تکرار نشه، براتون آرزوی خوشبختی دارم 🌹

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
اینستا با شمارست. مگر بهش پیام دادی و خوند بیای بلاکش کنی و سریع نام کاربریت رو تغییر بدی مثلا اگر ن ...

اگه بعد اینکه بهش پیام دادم کلا اکانتمو حذف کنم و اینستا رو هم پاک کنم ..ممکنه بعدا بتونه شناساسیم کنه ؟ 

2706