2733
2734
عنوان

این پسر مشکلش چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا نمیبرن. از روش کتک زدن استفاده میکنن. 

خبببب دقیقا همین منتظر این جمله بودم دقیقا

همین ببخشید ولی مسره رو وحشی تر میکنه

من دوست پسرم اوندفعه میگف بچه بودم بابام منو تن درخت میبست کتک میزد فک کن

الان اصلا رابطه خوبی با باباش نداره اصلااااااا

و اینک همش دنبال قدرت طلبی و زورگویی بود

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
2728
باز خوبه پدر مادرش نگرانشن پسر همسایه مام همینجوری بی دلیل همرو میزنه چندبار خواهرمو کبود کرده خواهر ...

مامان و باباش خسته شدن پیش همه شرمنده ان.

مثلا مامانش میگه تو خونه نشستیم یهو عربده میکشه داد میزنه آدم زهرترک میشه. 

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙
خبببب دقیقا همین منتظر این جمله بودم دقیقا همین ببخشید ولی مسره رو وحشی تر میکنه من دوست پسرم اوند ...

خب چرا به داداش من آسیب میزنه؟؟؟

مامان و باباش خسته شدن پیش همه شرمنده ان. مثلا مامانش میگه تو خونه نشستیم یهو عربده میکشه داد میزنه ...

امیدوارم نزارن این بچه بیشتر ازین اسیب ببینه بگو ببرنش دکتر

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2740
چون تو سن بلوغه طبیعی هست باید صبر کنین پسرمنم کلاس هشتم هست همینجور کارا انجام میده

ما پسر زیاد داریم تو فامیل هیچکدوم اینجوری نبودن. 

اگه خدایی نکرده گردن داداش منو بشکنه یا به خواهر خودش آسیب بزنه اون موقع جای جبران هست؟؟؟

مثلا میومدن خونمون یا میرفتیم تمام مدت مرکز توجه بود یه لحظه بچه رو به حال خودش نمیزاشتن مخصو صا اینکه بچم بچه‌ی آرومی نبود البته باهمه خشونت نداره فقط با عموش و پسر عموش و دختر عموش ده سالشه بادوستاش خیلی سازگاره اصلا دعوانمیکنه اما رفتارش با عموش اینا انگار یه جور بازیه براش

مثلا میومدن خونمون یا میرفتیم تمام مدت مرکز توجه بود یه لحظه بچه رو به حال خودش نمیزاشتن مخصو صا این ...

تو مشکلی نداری با رفتارهاش؟ 

همین یه بچه رو داری؟