2726
عنوان

این پسر مشکلش چیه؟؟؟

635 بازدید | 32 پست

کلاس هشتمه یه خواهر هفت ساله داره وقتی مثلا میخواد به خواهرش بگه براش آب بیاره میگه نورای گاو برام آب بیار علاقه شدیدی هم به وحشی گری داره مثلا گردن داداشم رو که کلاس ششم هست رو میگیره انگار میخواد بشکنه خدای نکرده مثلا همه نشستیم یهو داداشم رو به قصد زدن مثل کُشتی گرفتن میگیره یه بار دریا بودیم داداشم رو مثل روانی ها هلش میداد تو آب اصلا یه وضعی.

مادر و پدرش خسته شدن از دست رفتارهاش با خواهرش هم دائم دعوا داره.

به نظر شما مشکلش چیه آجی ها؟ 

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙

بیش فعاله

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید ببرنش روانشناس قطعا مشکل داره،و اگر حل نشه تا بزرگسالی باهاشه،والا فقط سادیسمیا اینجورین😐

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

باید دقیقتر بررسی بشه ایا رفتار ازاررساندن و بی رحمی با حیوانات هم دارد یا اتش افروزی و ... با توضیحات شما احتمال اختلال سلوک هست

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
باید ببرنش روانشناس قطعا مشکل داره،و اگر حل نشه تا بزرگسالی باهاشه،والا فقط سادیسمیا اینجورین😐

منم میگم اگه درمان نشه خدای نکرده در آینده قتل هم انجام میده قاتل ها که از فضا نمیان. 

کمبود محبت،کمبود توجه،شاید این شرایط باعث بشه بقیه فک کنن که دیوونه یا...هستن اما ایشون عقده دارن یعنی عقده ی توجه کلا سعی دارن با این کار توجه ی بقیه رو بخودشون جلب کنن که پیشنهاد می کنم بیشتر بهش توجه کنید و حتما به مشاور بگید

این سوالاتی ک اینجا مطرح کردید و باید جوابش را از روانشناس پرسید،اینجا هرکس یه چیزی میگه!

ممکنه بترسید بیخودی،یا بگن چیزی نیست بعدا بدتر بشه،

خودت باش!اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست،کسی هم خوشش نیومد،نیومد!🙌
باید دقیقتر بررسی بشه ایا رفتار ازاررساندن و بی رحمی با حیوانات هم دارد یا اتش افروزی و ... با توضیح ...

اختلال سلوک چیه؟یکم توضیح میدی؟ 

منم میگم اگه درمان نشه خدای نکرده در آینده قتل هم انجام میده قاتل ها که از فضا نمیان. 

باز خوبه پدر مادرش نگرانشن پسر همسایه مام همینجوری بی دلیل همرو میزنه چندبار خواهرمو کبود کرده خواهرم ازش میترسه خودم جای کبودیاشو پیدا کردم ی بار چنان گازش گرفته بود ک خون مرده شده بود پوستش مامانش بهش میخنده میگه پسرم زبرو زرنگه😐😑

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706