2733
2739
عنوان

طلا برا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 76 پست
مهرم کمخ اونا همه تعلق گرفتن من طلاهامو میخام 😢الان حداقل 80 یا 100 ملیون طلاهام بودن 

چرا دادی اخه 😞 

واقعا پس نمیده شکایت کن

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیتونم ثابت کنم برا همین پیشو نمیگیرم فک کن دزد زده

تو دادگاه نمیتونی ثابت کنی 😢😢شاهد ببر . ولی اگه داری زندگی میکنی عقد نامه همچیتو بزار پیش خانوادت به مردا اعتماد نکنین 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2731
شمام تو طلاقی ببین حتی چوب کبریتم نده شوهرت خانوما ازمن بهتون نصیحت گول ماماناتونک نخورین هی بساز گذ ...

من حتی مامانمم پشتم نیست 

چیکار کنم خسته شدم 

همین امروز کتکم زد

شکستی وجود نداره یا برنده می شم یا درس می گیرم👻🔥
خوش به حالت داری جدا می شی😭😭

چرا عزیزم مشکل شما چیه 😢😢😢

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2738

همیشه وکلا میگن هر چی معامله کردی حتی با عزیزات برو دفترخونه ثبتش کن حتی برگه دستنویس هم قبول نیس مگر اینکه شوهرت انصاف داشته باشه به اندازه همون نقدار پول بخشی از خونه رو به نامت بزنه

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
میتونی با وکیلم صحبت کنی ولی به احتمال ۹۹.۹ درصد میدونم که باید قید طلاتو بزنی

شمام توجدایی .واقعا نمیخام 😢😢😢 حالا فردا برم اعتراض بزنم به حکمه بگم طلاهامو بده بعد طلاق .شماره وکیلت چنده؟

من حتی مامانمم پشتم نیست  چیکار کنم خسته شدم  همین امروز کتکم زد

خودت قوی باش منم مامانم اول این پا اونا پا کرد گفتم اگه نخاینم یا اذیتم کنین میزارم میدم از پیش شماها الان طرفدارمن از ترسشون مبادا برم دیگه پیدامم نکننن .خودت قوی باش

شمام تو طلاقی ببین حتی چوب کبریتم نده شوهرت خانوما ازمن بهتون نصیحت گول ماماناتونک نخورین هی بساز گذ ...

حالا شوهرت تو توزرد از اب در اومده قرار نیست که همه بد باشن ،

منم تمام طلاهام دادم بش ماشین خرید..

الانم دارم جدامیشم .سند ماشینم ب اسم خودش نی بخام توقیفش کنم...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

راهیم نیس اگ فاکتور نداشته باشی...

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2706