2737
2739
عنوان

مرمری ام توروخدا راهنماییم کنین تو دوراهی بدی ام😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6020 بازدید | 279 پست
سلام عزیزم من بچه ام سه سالشه دندون های جلوش ریخته بودفقط ریشه اش مونده بودو چند تا هم دندون های عقب ...

لوله اینا وصل کرده بودن ب دماغ و دهنش؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

فقط بدونه بی هوشی تروخدا کاری نکن ما ی فامیلامون همین کارو کرد بچه زار زار گریه میکرد ترسیده بود از شدت ترس شروع کرد تشنج کنه و الان متاسفانه عقب مونده شده تروخدا بزار بیهوشش کنن ولی همینجوری کاری نکن زهره ترک میشه

عشق جان‌ است ،عشق تو جانتر♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لوله اینا وصل کرده بودن ب دماغ و دهنش؟

آره بردمش مطب خصوصی بیمارستان زیاد رسیدگی نمیکنن موقع عمل نداشتن باشم اما تازمان بهوش اومدنش پیشش بودم

از یه جایی به بعد اگر نری خری  
2731
باز شوهرم میگه هرکارتو بگی میکنیم ولی من میترسم مبادا اتفاقی بیوفته براش چند وقته شبوروز ندارم😭

ببین من که بهت گفت حتی بچت بعد از عمل درد رو متوجه نمیشه اصلا نمیفهمه ....مطمئن باش الان داره زجر میکشه که نمیتونه غذا بخدره ....من تجربش رو کردم برات هم توضیح دادم اصلاااااااااااااااااااا نترس 

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 

پسر دوستم از پسر شما خیلی کوچکتر بود ۴ تا دندوناش رو کشیدن با بیهوشی عفونت شدید کرده بود الان ۳ سالشه ..نگران نباش عزیزم ببرش دکتر درمانش کنن گناه داره بچه درد میکشه این درد که کمتر نمیشه خرابیش بیشترم میشه دختر منم ۶ سالگی دندونش خراب شد دادم درست کردم البته هم بزرگتر بود هم همکاری میکرد

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
ببرش دندونپزشکی مخصوص بچه ها بهش بگو یه درد کوچولو داره دکتر سِرِش میکنه و دیگه اصلا نمیفهمی و قول ب ...

به هیچ وجه راضی نمیشه حتی برای معاینه بیاد زیاد ک اصرار کردم دردشو قایم میکنه ازم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
فقط بدونه بی هوشی تروخدا کاری نکن ما ی فامیلامون همین کارو کرد بچه زار زار گریه میکرد ترسیده بود از ...

چقدر دکترش احمق بوده من بچه ام نمیذاشت دندونش رو حتی نگاه کنند دکترش گفت آنقدر بشین تا بخوابه که نترسه تا خوابید بردم دکتر نگاه کرد

از یه جایی به بعد اگر نری خری  

فقط هر کار میکنی زودتر بکن چنروزه همین طوری موندی مثل منی بخدا نمیتونی ی تصمیم بگیری 😭😭به نظرم حالا که انقدر از بیهوشی میترسی ببر بکش اولا دندونای دیگش به همین سرعت کج نمیشه بعدم اینا شیریه می افته ....الهی بگردم 😭

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
چقدر دکترش احمق بوده من بچه ام نمیذاشت دندونش رو حتی نگاه کنند دکترش گفت آنقدر بشین تا بخوابه که نتر ...

تازه بهترین دکترم بود و این کارو کرد ۲۰ دیقه تو دهن این بچه کار کردن ۴ نفر دستو پاشو گرفته بودن فقط

عشق جان‌ است ،عشق تو جانتر♥️
اخی طفلک  چقدر گناه داره چقو کوچولوعه مرمری جان همسرت بهتر شد؟

یکم بهتره امروز بلاخره برگشت سرکارش

به هیچ وجه راضی نمیشه حتی برای معاینه بیاد زیاد ک اصرار کردم دردشو قایم میکنه ازم

منتظر رضایت بچه نباش منم پسرم ۴ سالش بود یه دندونش با بی حسی کشیدن .یه خانم اونقدر بچه رو دیر آورده بود صورت بچه کلا ورم کرده بود انتقالش دادن بیمارستان دکتر گفت اول باید بستری بشه که عفونتش خشک شه 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
یکم بهتره امروز بلاخره برگشت سرکارش

دندون رو میشه بکشی الان و جاش فضانگهدارنده بزاری ک دندون دائمیش کج در نیاد

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2706