2733
2734

دندون پسر۲سالو۱۰ماهم چندروزه درد میکنه غذا بزور میخوره توروخدا بگید چه کنم میگن باید با بیهوشی درست بشه از ی طرف شوهرم میگه بیهوشی خطر مرگ به همراه داره و ممکنه موقع درست کردن دندون اب به ریه اش برگردا و از اون طرفم پسرم همکاری نمیکنه ک بخاد بدون بیهوشی درست شه

گفتم خب میکشیم دندون رو گفتن ن دندونای بعدش کجو کوله میشه اخه من چکارکنم😢😭😭😭😭از ی طرف استرس کرونا گرفتنشو دارم ک مبادا ببرم بیمارستان بگیره تحمل دیدن درد کشیدنشو ندارم مدام گرسنس چون چیزی نمیتونه بخوره جدیدا دردشو ازم پنهان میکنه ک نبرمش دندون پزشکی تا درد میگیره میره ی گوشه اتاقش ک من نبینم اروم لپشو ماساژ میده و ای ای میکنه😭الان من چ غلطی کنم توروخدا تجربتونو بگید

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها راهش بیهوشیه دیگه عزیزم چاره ای نیس انشالا خوب شه

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2731

باز شوهرم میگه هرکارتو بگی میکنیم ولی من میترسم مبادا اتفاقی بیوفته براش چند وقته شبوروز ندارم😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

شربت پروفن بده دردش خوب شه تا بزرگ شه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

واای عزیزم 😢😢به نظرم بکشش فک نکنم کج و کوله شن ما بچه بودیم دندون کشیدیم هیچی نشد

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

الاهی بمیرم براش😞😞😞😞 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

الهی بمیرم☹

به نظر من که ببر بکش دندونشو.نه بابا چه کجی میخواد بشه

عزیزم چه مظلومه..

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

عزیزم ببرش پیش یه دکتر مجرب اطفال 

بیهوشی نیاز نداره تخصص اطفال تو همینه که میدونن با چه روش‌هایی دندون بچه رو درمان کنن

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

وای خدا چه مظلوم و فهمیده اس 😭

ببرش مطب خصوصی

بیهوشیش چیزی نیست در حد آمپول خوابه

چرا اینقدر زود دندونش خراب شد؟

دخترم همسن پسرته

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
2706