2737
2734
عنوان

من ادم رُکی هستم ،رک بودن به چه معناست🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاحالا چقدر موفق بودید؟

تاحالا نشده کسی ازم نظر نخاد نظر بدم واگه ام نظری خاستن خیلی دقت میکنم طوری بگم که ناراحت نشن اما خودم خیلی ضربه خوردم در این مورد انقدر شده که دیگه میترسم نظر بپرسم و خیلی ام شده که بدون اینکه نظر بخام نظر شنیدم و نتونستم بگم من نظر شمارو نپرسیدم🤦🏻‍♀️

2728
تاحالا نشده کسی ازم نظر نخاد نظر بدم واگه ام نظری خاستن خیلی دقت میکنم طوری بگم که ناراحت نشن اما&nb ...

خب وقتی بدون اجازه  درموردتون نظر میدن باید قاطعانه برخورد کنید. ن اینکه توخودتون بریزید

.

من وقتی مثلا با دوستا یا خواهرم یا مامانم یا همسرم میرم خرید چیزی رو انتخاب میکنن که جالب نیست همونجا میگم و منصرفشون میکنم ولی اگه چیزی خریده باشن و نشونم بدن حتی اگه خوشم نیومده باشه تعریف میکنم و میگم اره خوبه قشنگه چون دیگه خریدن حتی هدیه ای برام بیارن و دوستش نداشته باشم بازم اونجا وانمود میکنم که خیلی خوبه

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

من هیچوقت توی زندگیم رک نبودم نمیدونم خوبه یابد ولی همش حس میکنم فرقی به حال بقیه نداره که من درموردشون نظر منفی رو اعلام کنم یا مثلا ازشون ایرادبگیرم و عاقبت نظرمنفی به نظرخودم همیشه دل طرف رو رنجوندن و ناراحت کردنشه همیشه هم از کسایی که رک بی ادب بودن انرژی منفی دریافت کردم و یه جورایی دلم نخاسته دیگه خیلی باهاشون درارتباط باشم جز مواقع فامیل درجه یک😒

2740

سلام.دوست عزیز

من تو تاپیک استخاره ازتون استخاره خواسته بودم

میشه دیگه واسه من نگیرید؟چون فک نمیکردم این همه طول بکشه.صفحه ۷۰ هستش 

اسم کاربریم رو یادتون بمونه

اگه این پست منو خوندی یه ندا بده ممنون😘😘😘😘

حال دلتون همیشه خوب باشه

نترس و غمگین نباش ما او را به تو بازمیگردانیم...الهی آمین❤

رک بودن و بی ادب بودن مرز خیلی نزدیکی داره بهم باید رعایت کنیم 

من بگم چرا ابروهات کجه و بد بگم چرا ناراحت سدی رک بودم فقط من این بی ادبیه

رک بودن ینی تمایلاتتو قاطع بگی مثل نه گفتن یا قبول نکردن یه پیشنهاد یا کاری 

رک بودن و بی ادب بودن مرز خیلی نزدیکی داره بهم باید رعایت کنیم  من بگم چرا ابروهات کجه و بد بگ ...

براوو🌹⚘💐💐💐🌻⚘🌹🌹🌹🌹⚘🌻💐💐⚘🌹⚘🌻🌻🌻🌻⚘🌹🌹⚘🌻🌻💐🌻🌻

.
2706