2410
2553

مسلما خیلیاتون ب رک بودنتون افتخار میکنید و یه ویژگی بارز شخصیتی میدونید. 

اما باید بگم که رک بودن با بی ادب بودن فرق میکنه.🤫🤐

لابد فکر میکنید هرنظری در مورد دیگران بدید نشونه ی رک بودن شماست‌😊

که باید بگم سخت در اشتباهید . این بی ادبی شماست.

رک بودن یعنی اگر کسی از شما درمورد خودتون سوالی پرسید که نمیخواید جواب بدید یانظری داد که خوشایند نبود،کاملا قاطعانه  باهاش برخورد کنید و نزارید وارد حریمتون بشه و یا احساسات شمارو جریحه دارکنه.

اما حق ندارید درمورد دیگران هرچی ب ذهنتون رسید بگید. این نمیشه رک بودن این یعنی اوج بی ادب بودن و بی شخصیت بودن‌😊 .

.

.

🤔خب حالا ب نظرتون  شما چقدر ادم رکی هستید؟

.

منم رکم رک با ادب

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اشتباه میکنی. مثلا طرف گذاشته نظرتون راجب این عکس خب من رک میگم نمیپسندم یا خوب نیست یا میگم مهم سلیقه خودتونه مبارکه. چرا بیام بگم عالیه خیلی خوبه صد افرین در حالی که نظرم رو خواسته. 😐

یا میان میگن با مادرشوهر این برخورد رو کردیم و... بقیه هم میگن کارت درسته عالیه ولی من رک میگم اشتباه های کارشو. این بی ادبیه ایا

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2714
بفرض یکی یچی نشون بده قشنگ نباشه شما چی میگید

میگم قشنگه خیلی بهت میاد ولی من از این مدل خوشم نمیاد

برام خیلی پیش اومده

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

رك بودن يعني واقعيت رودوستانه ودركمال احترام بگي.

مثلا دوست من ركه وقتي ازش ميپرسم چاق شدم يانه دراوج احترام ميگه راستي اين ورزشه خيلي خوبه هاالان واست مناسبه منم خودم ميفهمم چاق شدم واينا

ولي دخترخاله بيشعورم يهو توجمع بپرسم ميگه واي اره عين وال شدي حتمابايدبتركي بري باشگاه

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

البته یه بار میخواستیم با دوستای صمیمیم عکس بگیریم اما بچه های دیگه هم میومدن بعد من گفتم بچه ها(صمیمیا منظورمه)بیا یه عکس سه نفری

بعد فهمیدم به بقیه بر خورده ازشون عذر خواهی کردم بعضی وقتا ادم اشتباه میکنه ولی باید معذرت خواهی کنه

اشتباه میکنی. مثلا طرف گذاشته نظرتون راجب این عکس خب من رک میگم نمیپسندم یا خوب نیست یا میگم مهم سلی ...

قرار نیست تعریف واهی داشته باشیم. اما قرارهم نیست هرچی ب ذهنمون رسید رو بگیم. ادم اول دوشاخه زبونشو ب پریز مغزش میزنه تا بافکر حرف بزنه. نظر میخوان درمورد عکس .اگه خوشتون نیومد میتونید با واژه های مثبتنظرواقعیتونو بدید. مثلا: 

قشنگ نیست

من نمیپسندم.

توسلیقه ی من نیست.

میتونستی با وقت بیشتر  بهترشو انتخاب کنی 

یا اگه نظری نداری بگی نظری ندارم‌ .مبارکت باشه ب دل خوش

.

اما دیگه نیایم طرفو باخاک یکسان کنیم با بدترین واژه ها. 

یا طرف راهنمایی میخواد میتونیم با تواضع بیشتر راهنماییش کنیم یااگه راهنمایی ای نمیتونیم کنیم حداقل براش دعاکنیم‌ 

.
2706