2737
2739

منم کارای شما رو انجام میدم + اسپری الکل و اب دستمه مدام میزو تمیز میکنم یا چیزای که دخترام مدام دست بهش میزنن خیلی وسواسی شدم مدتیه خیلی

😍😍   دوقلوهای دوستداشتنی من😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه ميگن دستگيره ها رو دايم تمييز ميكنيم يعني دستگيره داخل خونه رو ؟اخه به جز خودمون كه كسي نمياد خونه اونم كه خوب رعايت داريم ميكنيم شوهرم از در كه مياد دست به جايي نميزنه تا دستش رو بشوره ديكه دستگيره ها چجوري كثيف ميشن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منم کارای شما رو انجام میدم + اسپری الکل و اب دستمه مدام میزو تمیز میکنم یا چیزای که دخترام مدام دست ...

الکل شده 20ت اینجا جعبش قد یه انگشته

منم گفتم باج نمیدم خونه رو با سرکه ضد عفونی میکنم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728

منم شوهرم که از سره کار میاد لباساشو تو خونه نمياره کلید و گوشی و این وسایلاشم میزاره تو حیاط بعد من خودم با پنبه الکلی پاکشون میکنم، یه راس هم میره تو حمام 

دستگیره ها رو هم مثل شما با محلول وایتکس که درست کردم ضدعفونی میکنم 

وسایلی هم که از بیرون میخریم بسته بندی داشته باشه ميندازم دور، قابل شستن هم باشه میشورم بعد استفاده میکنم 

قبلا که این کارا رو نمیکردم الان بخاطر ویروس 

کاش ویروس لعنتی ریشه کن بشه 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
خودم كه قرنطينه شدم تو خونه شوهرم هم دستكش يكبار مصرف از اين كيسه فريزري ها كه شل هست چندتا گذاشتم ت ...

اره منم دستگیره ها رو کلید پریز و کنترل تلویزیون گوشی ها همه رو 

همه ميگن دستگيره ها رو دايم تمييز ميكنيم يعني دستگيره داخل خونه رو ؟اخه به جز خودمون كه كسي نمياد خو ...

خب شما شوهرت اینجوریه 

من شوهرم یهو 4تا درو باز و بسته میکنه و میاد میره تو دسشویی

من تا میره دسشویی سریع دستگیره هارو سرکه میزنم که وقتی دستاشو شست و برگشت باز کثیف نشن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
الکل شده 20ت اینجا جعبش قد یه انگشته منم گفتم باج نمیدم خونه رو با سرکه ضد عفونی میکنم

من الکل یه لیتری خریدم با اب تصفیه قاطی میکنم میریزم توی ابپاش بعد اسپری میکنم دیگه چاره چیه

😍😍   دوقلوهای دوستداشتنی من😍😍
2740
کف کفشاشو میشورم.🤪منی ک جوراباشو نمیشستم.😁.لباساشو میندازم لباسشویی با سشوار داغ کیفشو اینارو میگی ...

کف کفشاشو میشوری به کل کفش آب میره که 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 

اگه تونستیین خودت و بقیه برای دفع این بلا تا ده روز زیارت عاشورا بخونین و هدیه ش بدین به حضرت نرجس خاتون.روایته معتبریه برای دفع بلا و بیماری

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

مایع الکل و اب و وایتکس درست کردم اسپری میکنم به لباسا.دستکش میپوشه،و میاد خونه مستقیم اول دستاشو میشوره.بعدم میگم برو حموم .بعد غذا میدم بهش.خودمم همینطور.همه چیو ضدعفونی میکنیم بعد برگشتن.

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
الکل شده 20ت اینجا جعبش قد یه انگشته منم گفتم باج نمیدم خونه رو با سرکه ضد عفونی میکنم

شوهر من به خاطر محل كارش خيلي الكل خريدش بهم گفت بيارم خونه گفتم نميخواد نيازي نيست همين شوينده ها كافيه دايم ميگن دستاتونو با اب و مايع بشورين پس همه چي رو تمييز ميكنه ديگه حالا تو خونه با دامستوس و ريكا همه چي رو ميشورم فقط موبايل ها رو با پد الكلي پاك ميكنم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

هرروز خودمو میکشتم انقدر شستشو میکردم امروز رفتم بیرون کسی ماسک دستکش نداشت فک کنم همش از استرس به خودمون جذب میکنیم البته اینم بگم من خودم خیلی استرسیم 😊

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

خودم و دخترم كه ده روزه از خونه بيرون نرفتيم

همسرم از سركار كه مياد وسايلش مثل موبايل و كليد و كارت هارو همون دم در ميزاره تو يه ظرف در بسته مخصوص اين كار، كه من ضد عفوني ميكنمشون

خريد هارو همون دم در از كيسه درمياره، من ميزارم تو يه سيني بزرگ، ميبرم كنار سينك ميشورمو ضد عفوني ميكنم

كيسه ها همون بيرون در ميمونه تا بريزيم سطل اشغال

لباساش رو در مياره ميزاره تو ماشين لباسشويي، خودش هم يه راست ميره تو حموم خودش رو ميشوره

لباساش رو من ميزارم رو شستشوي سريع

روزي دوبار سطوح خونه و دستگيره ها رو ضد عفوني ميكنم، دست هارو هم مدام ميشورم

شهر ما هنوز موردي گزارش نشده