2733
2734

من همسرم که هرروز سرکار میره شب میاد تا میرسه موبایل و اینا رو با الکل تمیز میکنم بعدش هم دستاش و خودمم هم مرتب دستگیره ها و اینا رو با وایتکس که رقیق کردم میزنم نگرانیم بیشتر برای پسرمه که سربازه نمیدونم اونجا اصلاکاری انجام میدن یانه البته اونم عصرا میاد خونه 

حالا شما بگید چه کارهایی میکنید منم یاد بگیرم

هیچی

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خودم كه قرنطينه شدم تو خونه شوهرم هم دستكش يكبار مصرف از اين كيسه فريزري ها كه شل هست چندتا گذاشتم تو جيبش با دستمال كاغذي مثلا دكمه هاي اسانسور و عابر بانكها رو با دستمال كاغذي فشار ميده بعد مياد خونه خودم در رو باز ميكنم واسش مستقيم ميره سرويس دستاشو قشنگ ميشوره با سوييچ و كارت بانكي اشو موبايل اش رو هم ضد عفوني ميكنه دستگيره هاي داخل خونه رو هم شما ضد عفوني ميكنين؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
کاش یه فکری به حال سربازا میکردن،بنده های خدا جرم که نکردن که پسر شدن که تو این شرایطم کسی به فکرشون ...

زندانیها رو فرستادن مرخصی کاش اونا رو هم میفرستادن .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

والا ما موبایل و کارت بانکی و ساعت و انگشتر رو مدام ضد عفونی میکنیم!از پول نقد استفاده نمیکنیم مدام دستامون رو میشوریم. ویتامین سی رو مصرفش بردیم بالا. تا جایی ک بتونیم از خونه بیرون نمیریم خرید رو کلی تر انجام میدیم ک خیلی نخوایم بریم بیرون... 

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

تا شوهرم میاد با سرکه همه جارو ضد عفونی میکنم

با  دستمال الکلی گوشی و کلیداشو تمیز میکنم

بهش ویتامین سی و قرص ویتامین فارماتون و میوه زیاد و گرمیجات هم میدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ما هم همین کا ها رو می کنیم البته لباسا رو بیرون در میاریم یعنی تو راهرو و داخل خونه نمی آریم مرتب دستامون رو می شورم پلاستیک مواد عذایی رو می ندازیم بیرون و اگه شستنی باشه می شوریموشون یا با سرکه ضد عفونی می کنیم دستگیره ها رو  مرتب ضد عفونی می کنیم