2733
2739
من بدم میاد اسفند دنبال لباس بدوم، پرو ها شلوغ ، فروشنده ها بی اعصاب، قیمتها غیر منصفانه،از فصل قبل ...

منم همه خریدامو دی و بهمن کردم... کیف و کفش مانتو شلوار بلوز تو خونه ای ... برا دخترمم همه چیز خریدم... فقط خودم روسری ندارم که فعلا بیخیالش شدم تا کرونا بره بعد

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برا اولین بار تو عمرم زود رفتم خرید تو بهمن همه خریدامو کردم

خوشبحالت این شوهر خسیس من هر چی میگم گوش نمیده گذاشته دقیقه نود اونم کرونا اومده عید هم بگذره فکر کنم خرید منم رفته تا سال بعد یعنی هیچ لباسی ندارم کفش هام در به داغون شده روم نمیشه باهاش برم بیرون

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2728
خانوما خرید که نباید بریم ولی خونه تکونی رو اتفاقا حتما به نظرم انجام بدیم هم اینکه خونه ایم چون این ...

دقیقا. ما که تو خونه ایمو بیرون نمیریم بهترین کار اینه که خونه تکونی کنیم..

2738
امروز طلا داره میاد پایین دیروز 620الان 569داره میاد پایین برو بخر بهترین تصمیم 

یعنی میاد پایین بیاد ۴۰۰من میرم میخرم 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
امروز طلا داره میاد پایین دیروز 620الان 569داره میاد پایین برو بخر بهترین تصمیم 

بنظرم این بیماری برا گرون فروش هاست الان هیچ کشوری ازمون هیچی نمیخره همه جنس ها داره بر میگرده قیمت ها می شکنه شاید واقعا برا اوناست اینقد خون به دل مردم کردن

خانوما کرج چطوره چهاراه طالقانی یا المهدی آخر هفته چطور بود؟ 

من نرفتم ولی زنداداشم میگفت چهارراه طالقانی دیروز خیلی خیلی خلوت بود. دلم چهارراه طالقانی دم عید همیشگی رو میخواد😢😢😢😢😢

2706