2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما شمالیم. همسرم صبح میگفت هر چی تهرانیه ریختن شمال....😲😲😲

ما هم تهرانيم

البته چند تا از همكارامون رفتن

كه اونجا اقوام و فاميل و پدر مادرشون هستند

هر چند اين كارشون اصلا درست نيست و از سر خودخواهيه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2742

پس اینایی که تو بازار هستن کیا هستن پر پره

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
من بهمن نصفشو خریدم  میگن این هفته هوا گرم میشه  شاید یبار برم بیرون بقیشم بگیرم   ...

روز دوشنبه پس فردا به شدت كاهش دما داريم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2738

چرا خریداتونو نگه داشتین دیقه90؟! من همیشه اواخربهمن خرید میکنم برا مانتو شومیز پارچه دادم خیاط هنوز اماده نیس .کیف وکفش وروسری وشلوارم خریدم فقط براپسرم باید لباس بخرم ...خونه تکونیمم نصفس

من برا پسرم و خودم چیزی نخریدیم اصلا لباسای پسرمم زیاد واس مهمونی خوب نیس ولی احتمالا عیدی هم درکار نباشه بیخیال

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
بچه ها من اول اردیبهشت زایمان دارم هیچ کاری نکردم  همسرم میگه بذار کارگر بیاد خومه تکونی میگم ...

به نظرم کاراتو زودتر انجام بده. زایمانه دیگه ی وقت دیدی پیش افتاد

2706