2737
2734
عنوان

دوستم‌میخواد ازدواج کنه اما...😔لطفا بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 103 پست
دقیقا..‌. من اینجا شاخ درآووردم که چطور اینهمه آدم میگن برو ترمیم!😑یعنی انگار ما یه کالاییم که باید ...

من خودم اصلا موافق نیستم بخدا الان نامزد دارم دوماه دیگه عقدمه ولی اصلا اسمی از این چیزا نه خودشو نه خانوادش نیاوردن 

ولی خب بعضی خانوادها اینجورین!! ما که نمیتونیم کسیو تغییر بدیم وقتی خود دوستمم دنبال راهکاره من چی میتونم بهش بگم 

من نمیفهمم واقعا چرا بعضی خانواده ها نباید اینجور مواقع پشت بچه شون باشن که اون بچه اینجور نترسه.

بله،جامعه به کجا رسیده که یکی دیگه تجاوز کرده داره راحت زندگیشو میکنه،اونی که تجاوز شده بهش به خاطر تعصب بیجا حتی نتونسته با کسی در میون بذاره و الانم انگار مقصر اون باشه دنبال راه حله!؟؟؟تازه اگه بار روانی این قضیه تجاوزو بذاریم کنار که چه بلایی سر روح و روان این دختر اومده و توشرایطی که لازم بوده از طرف خانوادش حمایت عاطفی بگیره تازه باید ازشون میترسیده که نفهمن!همینجوری هستیم که آقایون به خودشون اجازه میدن اینکار و بکنن،چون میدونن تهش به اسم مثلا آبرو کسی کاری باهاشون نداره و اونا تاوانی پس نمیدن بلکه اون دختر براش مشکل پیش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اصلا موافق نیستم بخدا الان نامزد دارم دوماه دیگه عقدمه ولی اصلا اسمی از این چیزا نه خودشو نه ...

می‌فهمم. تغییر دادن فکر آدما آسون نیست

با شما از زخمی سخن می‌گویم برآمده از نیزه‌های نادانی و ما همه قربانی آنیم؛ کسی دوستدار حقیقت نیست، همه دوستدار مصلحت‌اند...بهرام بیضایی💔
من تو یه تاپیک گفتم با کسی که ازتون گواهی سلامت میخواد ازدواج نکنید،کلی هم دلیل آوردم،یه خانمی خیلی ...

من خودمم بااین موضوع مشکل دارم عزیزم خودم دوماه دیگه عقدمه کسی اسم این چیزارو نیاورد برام و نمیاره هم!

ولی این دوستم اینجوریه دیگه خودشم همینطور فکر میکنه من‌که‌نمیتونم عقایدشو تغییر بدم فقط خواستم یه‌جوری کمکش کرده باشم

2731

هوووف گند بزنن این حیوونای گرسنه جنسی رو

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
در کل ازدواج با مرد تعصبی خوب نیست به خدا این که اول راهه اینطوریه در آینده خونشو تو شیشه میکنه بعدم ...

من نصیحتامو بهش کردم این انتخاب خودشه و من نمیتونم تغییرش بدم  فقط میخام یه جوری کمکش کنم 

2738

دوست منم میخاس بره گواهی بگیره نامزدش باهاش قهرکرده بودیمدت که چرا اسم گواهی اوردع.با اینکه نه تحصیلاتی نه محیط بزرگ خانواده پسرع هم تعصبی بودن.شایداین اقاهم چیزی نخاد ازدواج کنه و انگارنه انگار.ناخاسته بودع دیگه.البته اگه روحیه ش بده مشاوره بره

دوست منم همینطور بود البته اون الکی گفت نامزدم این کارو کرده و ما رسم داریم شب عروسی دستمال نشون بدیم و آبرومون میره ولی خوب من فکرکنم دروغ میگه چون قبلش با یه پسره دیگه بود و خیلی دوسش داشت کار اون بود به نظرم بعدشم رفت ترمیم کرد بعدم که ازدواج کرد همسرش اصلا نفهمید گفت خیلی خونریزی هم داشتم اونم که تقصیر خودش نبود تجاوز بوده بالاخره و کاملا بی گناه. چراهمون موقع از اون یارو شکایت نکرد؟

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
دقیقا!!

اگه پول نداره فقط همون که خودم گفتم دوستم برا نامه سلامت برده بودنش التماس دکتره کرده بود اونم نامه سلامت داده بودتازه اون با خانوادشونم رفته بود

البته بعضیا میبرن پزشکی قانونی برا نامه سلامت دیگه اونا دروغ نمیگن

اره والا . ولی بعضی از خانواده ها قبول نمی کنن. به نظر من گذشته دختر فقط به خودش مربوطه

به شخصه قبل از ازدواج هیچ رابطه ای نداشتم، ولی مطمئنم اگه خانواده ی همسرم ازم همچین چیزی میخواستن درجا ردشون میکردم!غیر از بحث گذشته و ...اینکه همچین چیزی از دختر بخوایم توهین به شخصیتشه،ولی بعضی خانما چون رابطه نداشتن میگن طلا که پاکه چه منتش به خاکه!بعدم میرن گواهی میگیرن،فکر میکنن ما منظورمون اینه گواهی نخوان که کسی متوجه گذشته نشه(که البته همونم به نظرم یه چیزیه بین خود فرد و خدای خودش به بقیه مربوط نیست)،اصلا متوجه نیستن که بحث ما توهینیه که خانواده ی همسرشون از راه نرسیده دارن بهشون میکنن و شخصیت زن رو در حد یه کالا میارن پایین!

دوست منم همینطور بود البته اون الکی گفت نامزدم این کارو کرده و ما رسم داریم شب عروسی دستمال نشون بدی ...

۱۵سالش بوده😑چی میفهمیده اون موقه و اینکه اگر شکایت کنه پای خونوادهام میومده وسط!

2706