2733
2734

دوستم یه خاستگار گیرش اومده توی اقوام خودشون که شرایطشم خیلی خوبه و دوستمو هم‌خیلی دوس داره‌ اما این دوستم متاسفانه توی سن پایین تر که بوده بهش ت جا وز شده و نمیتونه این مسئله رو به کسی بگه و فوق العاده خونواده تعصبی داره 

خیلی وقتم هست که گذشته و نمیتونه شکایت کنه

و این پسره هم همینطوره تعصبیه

حالا دوستم گیر افتاده ونمیدونه ک باید چیکار کنه این مسئله روهم فقط من و یکی دیگه از دوستام میدونیم چطوری میتونیم کمکش کنیم؟؟

دیشب تاپیک زدم تا اومدم بخونم ترکیده بود😏😏اخه مگه حرف بدی زدم؟؟ یه راهنماییه یه چیزیه ک ممکنه براهرکس اتفاق بیفته‌پس لطفا اگر یه راه حل عاقلانه بنظرتون میرسه کمک‌کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه تاپیک واقعیه 

تنها راه حل عاقلانه ای که به ذهنم میرسه حقیقته ... 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738

هزینه ی ترمیم نداره

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

خودشون مراجعه کنن به یه مشاور خوب (خیلی مهمه که پیش چه مشاوری برن)و بعد هم به عنوان مشاور قبل از ازدواج با اون آقا مراجعه کنن،اگه لازم بود مشاور براشون توضیح میده

2706