2737
2734
عنوان

سلام بچه خیلی استرس دارم توروخدا بیایین یه چیزی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 81 پست
همسرم از پریشب میگفت خست و کوفتم ار دبروز صبح بینیش کیپ شد دیدم صورتش سرخ شده اما دست زدم تب نداشت . ...

ببر دکتر تهش ی آزمایش خون و سی تی اسکنه نگرانی نداره ک

اگه دیدی هی تنگی نفس داره بدتر میشه حتما ببرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببر دکتر تهش ی آزمایش خون و سی تی اسکنه نگرانی نداره ک اگه دیدی هی تنگی نفس داره بدتر میشه حتما ببر ...

ممکنه فقط یه علامت داشته باشه ؟؟،یا چند تاست ؟؟

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
اتفاقا من تو هیچ بیماری ندیدم بیاد بگه عضلاتم گرفته  مگر اینکه انقد درک درستی نداشته باشه از ب ...

بیستو سی پریشب با یکیشون تصویری حرف زد گف بدن درد شدید داشتمو تب اومدم تست دادم شد مثبت

تو این بحث ما هیچ جایی حرف از کوفتگی نبود تو همه کیسایی که من دیدم خستگی بسیار زیاد بوده نه درد&nbs ...

نمیدونم اون خانم که خواهرش گرفته بود گفت بدن درد داشته و خستگی 

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2738
میبرمش اما سرفه نمیکنه ممکنه بعد شروع بشه سرفه اش؟

اره ممکنه 

حتما  و محکم نمیشه گفت که کرونا کی سرفه هاش شروع میشه ممکنه اصن ی سرما خوردگی ساده باشه

نصف اورژانس پر از بیماراییه که سرما خوردن ولی فک میکنن کرونا دارن اینجوری بدتر خودشونو مریض میکنن نگران نباش

اره ممکنه  حتما  و محکم نمیشه گفت که کرونا کی سرفه هاش شروع میشه ممکنه اصن ی سرما خوردگی ...

ممنون عزیزم که جوابمو دادی اگه کارمنداش مثبت نشده بودن نگران نمیشدم انقدر....بردمش دکتر میام جوابشو میگم ..

عزیزم الان درمانگاه ببرم آرمایش میگیرن؟کی جواب آزمایشش مشخص میشه ؟زود میدن یا طول میکشه

جوابشو نمیدونم بخدا 

اصن تو ببر شاید دکتر گلوشو دید فقط انتی بیوتیک داد 

بخدا هشتاددرصد مریضایی که میان فقط سرما خوردن همین

2706