2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که خودش اومد گفت زنده است و تشابه اسمی بود! 

اون که آره منظورم همونه ک تشابه اسمی داشت. خود واقعیش ن😶میگن ا عفونت زنانه داشته

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2731
مصرف گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغت رو ببر بالا

مطمعنی تاثیر داره من اینارو زیاد مصرف میکنم چربی کبدمم رفته بالا

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
 راسته میگنه کرونا اوناییرو ک چربی کبد یا عفونت زنانه شدید دارن رو میکشه؟همین فوتسالیسته میگن ع ...

فوتسالیسته تشابه اسمی بود. اون اهل یه شهر دیگه بود. 

دو ساله عضوم ولی، سوسابقه دارم، حداقل ۶ بار ترکیدم. 😁
2738

من داروخونه ام.

اینا برا سیستم ایمنی خوبه

شربت یا قرص ایمونایس

شربت یا قرص رویال ژلی

شربت ساپلاس مدز(پروپولیس)

شربت ایموژن

کپسول یا شربت آلوئه ورا

کپسول پرگنازون

زیاد گفتم چون ممکنه این روزا به سختی گیر بیان

شیر مواد غذایی مقوی قرصهای مکمل و تقویتی.

شیر دختر آلرژی داره. من کمبود کلسیمو آهن دی شدید دارم اینا رو مصرف کنه حله🤔

هر روز صب یه قاشق با هفت دونه سیاه دانه بخور

شلغم زیاد بخور

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
 مطمعنی تاثیر داره من اینارو زیاد مصرف میکنم چربی کبدمم رفته بالا

بله، اینا تقویت کننده سیستم ایمنی  هستند، گوشت هم اگه از گوشت شتر مرغ استفاده کنی خیلی بهتره

ولی اینکه میگی کبد چربه باید با دکترت مشورت کنی

نمیدونم چطور شد، کاربریم تعلیق شد😐
2706